Keystone logo
INSEAD Tsinghua- INSEAD Executive MBA (TIEMBA)
INSEAD

Tsinghua- INSEAD Executive MBA (TIEMBA)

22 Months

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Sep 2024

USD 125 000

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

MBA Tsinghua - INSEAD Executive MBA (TIEMBA) - це унікальне партнерство між INSEAD , однією з провідних світових шкіл бізнесу, і Tsinghua, одним з найпрестижніших університетів Китаю. Програма проходить у трьох кампусах INSEAD у Сінгапурі, Абу-Дабі та Фонтенбло (Франція) та кампусі Цінхуа в Пекіні.

Як учасник, ви обмінюєтесь перспективами в елітному, динамічному, культурно різноманітному класі досвідчених менеджерів та будете частиною двох потужних мереж випускників. TIEMBA - це те, де розвиток лідерства, що змінюється на життя, відповідає технічному оволодінню ключовими бізнес-дисциплінами. І обидва негайно впливають на вашу організацію. Це найкраще зі Сходу та Заходу, навчання та робота, технічні знання та м'які навички - в єдиній програмі.

Перевага TIEMBA

Два ступеня від двох престижних бізнес-шкіл

Ви отримаєте два ступені управління від двох провідних установ у Китаї та світі.

Шлюз до глобальних мереж

INSEAD надає вам доступ до міжнародної мережі випускників, тоді як спільнота випускників Цінхуа - це ключ до відкриття багатьох дверей у Китаї.

Світові експерти як факультет

Доступ до справді вищих викладачів, які пропонують надійну навчальну програму завдяки багатому стилю навчання.

Поглиблені статистичні дані

Наша Програма розвитку лідерства працює протягом усієї програми, піднімаючи лідерські навички на наступний рівень.

Вчіться у різних учасників

Вчіться поряд і з однокласниками, які мають багатий світовий досвід.

Дві престижні школи

Університет Цинхуа

Навчатися в університеті Цінхуа - це вступити до установи, історія якої переплітається з надзвичайною історією економічного зростання Китаю за останні кілька десятиліть. Насправді, декан-засновник Школи економіки та менеджменту (SEM), професор Чжу Ронджі, продовжив ставати п'ятим прем'єр-міністром в Китаї в 1998 році. впровадження в економіку Китаю - реальність. Tsinghua SEM стала однією з найвідоміших у світі бізнес-шкіл: магнітом для підприємницької діяльності та видатних професіоналів з усього Китаю та за її межами.

INSEAD

INSEAD - одна з найбільших та найвищих у світі випускних бізнес-шкіл у світі. Що ще важливіше, це унікальне середовище, яке об'єднує людей та ідеї різних культур, щоб змінити життя та трансформувати організації. Глобальна перспектива та культурне розмаїття відображаються у всіх аспектах її досліджень та викладання у трьох кампусах з рівним статусом у трьох регіонах світу. Щорічно 145 експертних факультетів INSEAD з більш ніж 40 країн надихають понад 1300 учасників магістрів, а більше 10 000 керівників залучені до містечок для участі у вищій освіті.

П'ять кампусів

5 тижнів у Пекіні, Китай (Цінхуа)

У ідилічній обстановці колишнього королівського саду династії Цін на північному заході Пекіна цей чудово прекрасний кампус поєднує традиційну китайську та сучасну західну архітектуру з спокійними зеленими насадженнями та просторами води. Це також є центром академічного району міста Гайдіан.

3 тижні в Сінгапурі ( INSEAD )

Кампус Азії INSEAD знаходиться всього в 10 хвилинах їзди від центрального ділового району Сінгапуру. Оскільки одні з найпрестижніших світових компаній розташовують штаб-квартиру в Азії в Сінгапурі, INSEAD готовий до легкого доступу до процвітаючого бізнесу в цьому регіоні з високим ростом.

2 тижні у Фонтенбло, Франція ( INSEAD )

На околиці чарівного, історичного Фонтенбло - але менше ніж за годину від шумного центру Парижа, оригінальний кампус INSEAD розташовується в одному з найкрасивіших лісів Європи. Це ідеальне місце, щоб відійти від вимогливого професійного життя та зосередитись на особистому розвитку.

1 тиждень в Абу-Дабі ( INSEAD )

Кампус на Близькому Сході INSEAD розташований на площі ADGM на острові Ель-Маріях, новому міжнародному фінансовому центрі Абу-Дабі, а також в області яскравих напрямків бізнесу та способу життя. Цілеспрямовано призначений для навчання керівників, це представляє цілий новий світ можливостей для управління освітою.

1 тиждень в Шеньчжень, Китай (Цінхуа)

Кампус Шеньчжень приносить історичну присутність університету Цінхуа та програми первинного бізнес-навчання на південь країни та отримує користь від динамічного та підприємницького духу процвітаючого міста. Близькість до Гонконгу, світового фінансового центру, забезпечує неперевершені можливості для громади університету.

Критерії прийому

Ви можете подати заявку в TIEMBA через INSEAD або університет Цінхуа. Так чи інакше, критерії та процес однакові.

Досвід та потенціал

Ми шукаємо людей як з досвідом управління, так і з лідерським потенціалом. Члени нашого нинішнього класу мають в середньому 12 років досвіду роботи (принаймні вісім років післядипломного досвіду роботи), включаючи кілька років керівництва командами та / або проектами. Так само важливо, що у них є бажання та потенціал, щоб досягти успіху як старші лідери бізнесу.

Академічна здатність

TIEMBA є інтенсивним, суворим та складним. Тож ми наполягаємо на міцній академічній основі - як правило, продемонстровано бакалавра або еквівалента визнаного коледжу чи університету, а також GMAT або вступні іспити TIEMBA.

Міжнародний Outlook

Очікується, що наші учасники поділяться міжкультурним досвідом, з якого можуть навчитися інші. Ось чому ми шукаємо людей, які жили, працювали чи навчалися за кордоном, або які працюють у міжнародних компаніях із клієнтами, постачальниками чи іншими зацікавленими сторонами за кордоном.

Азіатський фокус

Програма розрахована на людей із сильним інтересом або досвідом азіатського бізнесу. Він найкраще підходить людям, які живуть і працюють в регіоні (або планують) - або чия робота має особливу увагу в Азії.

Фінансування вашого TIEMBA

Програма TIEMBA - це вагома інвестиція вашого часу та грошей. Що стосується будь-яких інших інвестицій, потрібно оцінити та передбачити ці витрати - та ймовірні вигоди - дуже ретельно.

Більшість учасників фінансують свою програму за допомогою поєднання особистих заощаджень або підтримки сім'ї, спонсорства роботодавця, стипендій та позик.

Світ можливостей

Цінхуа та INSEAD визнані компаніями по всьому світу як багаті джерела талантів та розвитку виконавчої влади. Разом ми пропонуємо навчальний план з розвитку кар’єри, який підтримує вашу кар’єрну дорогу від першого дня програми до закінчення навчання.

Ми розуміємо різноманітні кар’єрні потреби учасників TIEMBA. Незалежно від того, чи хочете ви зробити наступний крок у своїй організації та максимізувати свій кар'єрний потенціал або вивчити кар’єрну зміну, наша команда з вами співпрацює з вами для надання рекомендацій та підтримки протягом усієї вашої подорожі.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Про Школу

Запитання

Подібні курси