Keystone logo
INCAE Business School

INCAE Business School

INCAE Business School

Введення

Ласкаво просимо до INCAE

З більш ніж 50-річною історією, INCAE набагато більше, ніж бізнес-школа.

Ця школа позиціонує Вас як конкурентного світового експерта з розвитку бізнесу в країнах з економікою, що розвивається, особливо в Латинській Америці. Це досвід, який робить вас частиною прекрасної мережі професіоналів і відкриває можливості для вивчення подвійних дипломів у кращих вищих університетах глобального рівня, таких як Єльська школа менеджменту, Мічиганський університет, Санкт-Галлен, UCSD, серед інших.

117133_estudiantes2_keystone.jpg

Наш кампус

INCAE Business School має два сучасних містечка, розташовані в Алахуелі (Коста-Ріка) і Манагуа (Нікарагуа). Ви зможете відчути біорізноманіття Центральної Америки та найяскравіші ландшафти райських пляжів і тропічних лісів .

Наша різниця

Будучи найкращою бізнес- школою в Латинській Америці , вона сприяє просуванню латиноамериканського суспільства через підготовку талантів лідерів з глобальної точки зору і через прикладні дослідження в центрах впливу; особливо у сферах конкурентоспроможності та стійкості, підприємництва та розвитку жінок-лідерів.

Акредитація потрійної корони

117131_accreditations_in_color.png

INCAE акредитований основними міжнародними агенціями з акредитації: AACSB, AMBA та EQUIS . Це робить її частиною виняткової групи університетів у всьому світі, тому що лише 1% має цю «потрійну коронку» акредитацій.

Як доказ якості своїх програм і зобов'язання надавати освіту на основі високих стандартів, INCAE була першою школою за межами Північної Америки для отримання акредитації Південною асоціацією коледжів і шкіл (SACS) , однією з семи структурних підрозділів Департаменту. освіти, яка офіційно акредитує університети в США.

Міжнародний рейтинг

Якість INCAE було визнано престижними міжнародними рейтингами. Серед 100 кращих МВА у світі за рейтингом QS 2018 і була обрана найкращою школою в Латинській Америці і № 11 в Америці за фінансовим часом у 2019 і 2018 роках.

Обміни та подвійні ступені

Через INCAE, ви можете взяти подвійні ступені з престижними школами, такими як Y ale School of Management, Мічиганський університет та Університет Санкт-Галлен , серед інших. Крім того, у вас буде можливість обмінятися у кращих університетах більш ніж у 30 країнах, таких як Stern, Kellogg (США), Університет Фудань (Китай), HEC Paris (Франція), UBC Sauder School of Business (Канада) та багато іншого.

Експерти на ринках, що розвиваються

90% нашого факультету мають кандидатську дисертацію. або докторську ступінь університетів Ліги Плюща . Професори належать до 16 різних національностей, працюють у більш ніж 18 країнах і є членами рад визнаних компаній Латинської Америки.

Вони мають широке знання про економічну, політичну, соціальну та ділову реальність регіону, що відображено в тематичних дослідженнях, які вони вирішують у класі. Як результат, випускники INCAE знають останні тенденції бізнесу і можуть застосовувати найбільш інноваційні інструменти управління для ринків, що розвиваються .

ціна

55 000 - 77 000 доларів США

* Витрати змінюються залежно від обраної програми. У вартість входить плата за навчання, дидактичні матеріали, часткове харчування та проживання.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

 • Garita District, Alajuela

  INCAE Business School Campus Walter Kissling Gam, Provincia de Alajuela, La Garita, Costa Rica, , Garita District, Alajuela

  • Monte Tabor

   INCAE Nicaragua Monte Tabor, Nicarágua, , Monte Tabor

   Запитання