Keystone logo
Imperial School of Management

Imperial School of Management

Imperial School of Management

Введення

Акредитована онлайн програма MBA

Імперська школа менеджменту (ISM) співпрацює з провідними університетами та відомими б-школами в усьому світі. МСМ прагне забезпечити високоякісні та міжнародно-акредитовані програми для учнів на Близькому Сході та в Африці.

Ці програми призначені для роботи професіоналів, що робить їх доступними, гнучкими програмами МВА із змішаним методом навчання. Наші доступні програми МВА не накладають жодних компромісів на якісну освіту та зміст. Сумісний режим доставки ISM дає можливість онлайн-навчання, що робить його акредитованим онлайн-магістерською онлайн-програмою в ОАЕ.

Програма доставляється через курси з вмістом, що є важливим для бізнесу сьогодні на міжнародному рівні. У нас є висококваліфіковані факультети, які залучають студентів до дискусій, тематичних досліджень, відео, моделювання та презентацій, що виконуються окремо або в групах. Допомога в режимі реального часу надана учням, щоб вони могли вчасно завершити свій курс. Тривалість наших програм складає 12 місяців, що робить її провідним один рік італійської MBA в ОАЕ. Наші програми затверджені міністерством освіти Італії, таким чином, високоякісні урядові програми, що затверджують МВА.

Школа також твердо вірить у навички спілкування та обмін думками однодумців. ISM пропонує студентам та випускникам можливість спілкуватися з лідерами галузі під час семінарів та конференцій. Основна мета школи полягає у створенні міцної спільноти високопрофесійних фахівців та підприємців. Ця громада встановлює пріоритет і спонукає майбутнє покоління стати цілісним суспільством. ISM зареєстрована та ліцензована урядом Шарджі (ОАЕ) з ліцензією 1701124 та зареєстрована як товариство з обмеженою відповідальністю.

64376_Imperial-School-of-Management-logo.png

Розташування

  • United Arab Emirates Online

    United Arab Emirates Online, Сполучені Арабські Емірати

  • Sharjah

    Sharjah, 85532, Sharjah

Запитання