Imperial College Business School

A logo

Введення

Ми надихаємо блискучих розумів

Як частина Імперського коледжу Лондона, світового лідера в галузі науки і технологій, ми керуємо глобальним бізнесом і соціальною трансформацією через поєднання бізнесу, технологій і підприємницького мислення.

Ми поєднуємо інноваційне мислення та розуміння з новими технологіями, щоб розробляти рішення проблем реального світу, приносячи користь бізнесу та покращуючи суспільство.

Наші провідні світові дослідники є піонерами практичних рішень, а їх досконалість у дослідженні інформує наші аспірантські та освітні програми для керівників. Уряди, політики та світові бізнес-лідери прагнуть до нашого інтелектуального лідерства, які часто співпрацюють з нами в дослідницьких проектах.

Ми залучаємо блискучі уми та створюємо середовище для розвитку інноваційного та підприємницького мислення, що призводить до новаторських ідей, що відкривають можливості для бізнесу.

Наша служба професійного розвитку протягом усього життя та глобальна мережа випускників забезпечують нашим випускникам тривалу та успішну кар’єру в різних галузях промисловості по всьому світу.

Ми надихаємо блискучих умів бути майбутніми світовими лідерами бізнесу та суспільства.

Наше бачення

На користь бізнесу та вдосконаленню суспільства завдяки силі інноваційного мислення.

Наше завдання

Ми надихаємо блискучих умів бути майбутніми світовими лідерами бізнесу та суспільства. Ми рухаємось до глобальної ділової та соціальної трансформації шляхом поєднання бізнесу, технологій та підприємницького мислення.

Imperial означає інтелектуальний бізнес

Акредитація

Imperial College Business School входить до числа лише одного відсотка бізнес-шкіл у всьому світі, які були акредитовані трьома найбільшими та найвпливовішими асоціаціями акредитації бізнес-шкіл: AACSB, AMBA та EQUIS. Ми також є однією з перших бізнес-шкіл, яка отримала нагороду Bronze Athena SWAN на рівні відділу від Equality Challenge Unit на знак визнання нашої відданості боротьбі з гендерною нерівністю у вищій освіті.

Нагороди

  • Університет року та Університет року за студентський досвід за The Times і The Sunday Times Good University Guide 2022
  • У шорт-листі «Бізнес-школа року» Times Higher Education Awards 2021

Рейтинги

Розташування

  • Exhibition Road, SW7 2AZ, South Kensington

Програми

Запитання