Keystone logo
ICADE Business School MBA (Магістр ділового адміністрування)
ICADE Business School

MBA (Магістр ділового адміністрування)

Madrid, Іспанія

1 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 25 579 / per year *

На кампусі

* якщо ви випускники, ви маєте 10% знижку

Введення

Що таке офіційний ступінь магістра ділового адміністрування (MBA)?

Офіційний ступінь магістра ділового адміністрування (MBA) керує факультет економіки та ділового адміністрування (ICADE) Папського університету Комільяс.

Програма MBA відкриває двері до успішної професійної кар’єри в управлінні компаніями через практичне навчання фундаментальним концепціям сталого управління бізнесом (менеджмент, стратегія, інновації, фінанси, маркетинг, технології, людські ресурси та операції). Він пропонує комплексний навчальний досвід, який відкриває студентам і готує їх до реалій ділового світу, який постійно змінюється.

Цей MBA пропонує можливість спеціалізуватися на менеджменті, фінансах, маркетингу чи технологіях

Це програма, розроблена для того, щоб студенти могли набути та застосувати на практиці навички, необхідні для того, щоб бути частиною зростаючої європейської корпоративної інвестиційної та інноваційної екосистеми. Він пропонує можливість спеціалізації в галузі менеджменту, фінансів і маркетингу або технологій за програмою TechMBA , яка вивчає використання даних і можливостей у цифровому секторі. Крім того, кандидати також мають можливість продовжити Програму для керівників з бізнес-аналітики .

Цей курс пропонує навчання за кордоном і можливість продовжити реальні консультаційні чи підприємницькі проекти як частину остаточного проекту. Також можливе проходження досвіду роботи протягом навчального року.

Технічний MBA

Технології глибоко змінили корпоративну екосистему. Щоб усунути цю «інноваційну прогалину», необхідно навчити нових лідерів здатних поєднувати нові технології з організацією людей, творчо розвиваючи таланти. Universidad Pontificia Comillas пропонує програму Tech MBA для тих, хто хоче розпочати професійну кар’єру, засновану на інноваціях одночасно розвиваючи навички управління у технологічній галузі. середовищ.

Нова програма надає ключові когнітивні, інструментальні та психологічні інструменти для роботи на керівних посадах і в середовищі технологічних інновацій. Він також надає ключові соціальні мережі та ресурси. Тісний зв'язок між Universidad Pontificia Comillas і передовими компаніями у багатьох секторах пропонує студентам TechMBA можливість реального досвіду проекту, який включає технологічні та бізнес-виміри.

Станьте креативним та інноваційним лідером, якого потребують нові підприємства та інвестиційні екосистеми

Тісна співпраця між Comillas ICADE та Comillas ICAI додає диференціальну та справді унікальну цінність цій програмі. Все в контексті технологічних, етичних і соціальних цінностей Комільяса, університету з більш ніж столітньою історією та давньою традицією інновацій.

Що нас відрізняє

174257_Clipboard01.jpg

Ідеальні студенти

Карєрні можливості

Прийом

Навчальний план

Результат програми

Плата за навчання програми

Відгуки учнів

Про Школу

Запитання