Keystone logo
International Business School the Hague Гнучка Executive MBA
International Business School the Hague

Гнучка Executive MBA

2 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 8 500 / per year *

Купажований, Дистанційне навчання, На кампусі

* на рік для студентів ЄС; 7500 євро на рік для студентів, які не є членами ЄС

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Для бізнес-лідерів з баченням кар'єрного зростання.

Ви готові придбати нові бізнес-навички та бажаєте вийти на вищу педаль вашої ділової кар'єри, але ви - штатний працівник з меншим часом, щоб продовжити навчання на МВА? IBSH має постійне рішення.

International Business School the Hague ( IBSH ) запроваджує гнучку виконавчу програму МВА, розроблену з урахуванням вашого робочого графіка. IBSH Executive MBA лаконічно надає студенту знання, інструменти та навички, необхідні для протистояння та вирішення величезних проблем та невизначеностей, з якими багато підприємств стикаються у глобальному діловому середовищі.

IBSH 20191010-017" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/135382_20191010-017.jpg" alt="IBSH 20191010-017" data-json="{"author":"©International Business School the Hague","author_url":"","source":"©International Business School the Hague"}" />

IBSH Executive MBA організовується виключно в будні дні вечорами, як зазначено нижче:

Коли:

 • По понеділках, вівторках і середах
 • Класні години: 18:30 - 21:30

IBSH graduation 20191010-169-min" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/135384_20191010-169-min.jpg" alt="IBSH graduation 20191010-169-min" data-json="{"author":"©International Business School the Hague","author_url":"","source":"©International Business School the Hague"}" />

Місце проведення:

У будівлі IBSH , Rijkswijkseweg 60, 2516EH, Гаага

Дата початку:

Є два прийоми щороку в березні і вересні

Вартість навчання:

8500 євро на 12 місяців, включаючи підручники та навчальні матеріали. Оплата плати за навчання є оборотною.

Для кого призначена ця програма?

IBSH шукає кандидатів, які бажають і здатні поєднувати великі навантаження у своїх компаніях із ретельною академічною підготовкою. Більше того, програма розроблена для осіб, які мають міжнародний досвід, ступінь бакалавра (або еквівалент) та мінімум два роки післядипломного професійного досвіду, а також демонструють володіння англійською мовою.

Що очікувати від IBSH Executive MBA:

Акредитований ступінь МВА, спільно нагороджений IBSH та університетом у Великобританії.

IBSH Graduation 20191010-115-min" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/135383_20191010-115-min.jpg" alt="IBSH Graduation 20191010-115-min" data-json="{"author":"©International Business School the Hague","author_url":"","source":"©International Business School the Hague"}" />

Якісна освіта для менших

International Business School the Hague Інтернет-програми

IBSH пропонує всі свої програми також в онлайн-форматі. Будучи студентом в Інтернеті, ви будете дотримуватися тієї ж програми, що і студенти в класі, і ви можете відвідувати уроки в режимі реального часу через Інтернет або навчатись через записані курси. Ви будете виконувати ті самі завдання та проекти, що й студенти в університеті, і можете зв’язатися зі своїм викладачем для кожного курсу, який ви відвідуєте, за допомогою нашої вдосконаленої системи онлайн-курсів. Онлайн-студенти можуть перейти на режим навчання в університеті в кінці кожного семестру, змінивши кількість учнів. Також онлайн-студенти можуть відвідувати IBSH у Гаазі, Нідерланди (доступність залежить від кількості учасників).

Вимоги до вступу та дати вступу для різних онлайн-програм такі самі, як і для програм на кампусі. Крім того, студенти повинні мати доступ до стабільного Інтернет-з'єднання з достатньою пропускною здатністю.

Прийом

Ідеальні студенти

Зручності

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • MBA в галузі фінансів та бухгалтерського обліку
  • Berlin, Німеччина
 • The Rotman - SDA Bocconi Global Executive MBA - GEMBA
  • Milan, Італія
  • Mumbai, Індія
  • + 6 Більше
 • MBA в галузі управління охороною здоров'я
  • Berlin, Німеччина