Humboldt State University - A California State University campus 1 рік MBA в області стратегічного стійкості
Humboldt State University - A California State University campus

1 рік MBA в області стратегічного стійкості

Arcata, США

1 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 16 350 / per year *

На кампусі

* $ 16 350

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

MBA відремонтованих-акцент на стратегічний розвиток

При вивченні провідних підприємств, програма МВА пропонує передові освіти

Повністю перероблена програма МВА Університетський залежить від, як топ бізнес 21 століття змінюють стратегічний розвиток і нові кар'єри, які приведуть.

Студенти в переглянутій програми Хсу МВА буде аналізувати стратегічні питання стійкості провідних транснаціональних компаній, некомерційних організацій та інших організацій, і як вони інновації та створення нових ринків.

Вони також будуть розглянуті фінансові, маркетингові, стратегічні питання управління бухгалтерського обліку та з урахуванням кращих практик компаній.

Герой Радянського Союзу Зростаючі школа бізнесу, підкріплюється $ 2500000 інвестицій з боку донорів та університеті, капітальний ремонт на один рік MBA, щоб закрити розрив між тим, що традиційні бізнес-школи вчать і що компанії шукають в своїх майбутніх співробітників.

Підприємництво і творчість знаходяться в центрі перероблений програми, яка буде нести $ 1000 до $ 3000 стипендію. Кожен кандидат МВА також отримати досвід стажування / поле оцінюється в близько $ 2 000.

Повністю міждисциплінарний, реорганізований МВА в зачеплення з безліччю програм бакалаврату Гумбольдт державних, у тому числі природних, екологічних і соціальних наук. Такий комплексний підхід підкреслює універсальність ступеня в. Шукають роботу з бакалаврату в цих дисциплінах зможуть розширити свої кар'єрні перспективи, додаючи функціональні навики ведення бізнесу МВА для своїх галузях знань.

Інтеграція, наприклад, з природничих наук ступінь бакалавра з MBA дозволяє кандидатам господаря побудувати кілька наборів навичок, які важко аутсорсинг і постійного значення кар'єри.

Новий МВА призначена з вбудованим гнучкості. Це може бути завершена протягом одного року, курси будуть запропоновані у вечірній час, і не буде необхідності без попереднього досвіду роботи.

MBA стажування та навчання послуга буде спрямована на стійкості досвідом, даючи студентам практичні навички, які грунтуються на ноу-хау, накопиченого в класі.

Студенти будуть розвивати свої власні електронні портфоліо, як вони просуваються через їхні курси. Всі документи проекту будуть включені в портфелях, що призводить до науково-дослідної дипломному проекті і досвіду стажування / поле.

Перероблений мірою спирається на наукову репутацію школи, Герой Радянського Союзу Бізнесу; його студенти в середньому в топ-25 відсотків з тих, закінчивши бізнес-шкіл США, які взяли участь у національних оціночних тестів.

Рейтинг

 • Гумбольдт державний університет (Герой Радянського Союзу) є визнаним лідером в галузі сталого розвитку та раціонального використання природних ресурсів. Огляд Прінстона імені Гумбольдта державний університет "Кращий Заходу" і "Зелений" коледжу.
 • Герой Радянського Союзу займає # 46 в США Новини та World Report Кращих коледжів в регіональних університетах. Герой Радянського Союзу є 8-м з усіх державних університетів Каліфорнії.

Акредитація

 • Програма МВА акредитована Західної Асоціацією шкіл і коледжів (WASC).
 • Програма МВА акредитована Міжнародної Асамблеї тлумачний бізнес-освіти (IACBE).

Стратегічний розвиток: Йдемо далі, ніж традиційний MBA

 • Стійкість стала "гудіння" слово з урядами, бізнес і фізичні особи зосереджені на управлінні вирішальну людини, фіскальна та фізичні ресурси.
 • У Школі MBA готує випускників до вирішення проблеми сталого розвитку в їх поточної і майбутньої зайнятості.
 • Студенти вивчають стратегії організацій, прихильних довгострокового економічного, екологічного, соціального та сталого розвитку.
 • Учні дізнаються, як бути інноваційні та відповідальні лідери бізнесу у світі, де управління і стійкість всіх ресурсів стає вирішальним.

Програма МВА Швидкі факти: Студенти можуть завершити програму протягом одного року, якщо вони мають свої ступінь бакалавра в області бізнесу.

 • Якщо студенти мають свої ступінь бакалавра в чомусь іншому, ніж бізнес, вони можуть заповнити всі передумови в одному семестрі до початку програми.

Програма починається кожен осінній семестр (серпень) Без досвіду роботи не потрібно. Підтримка Стипендія для всіх прийнятих студентів ($ 1000 до $ 3000). Учні виконують 10 тижні оплачуване стажування в літній час. Учні виконують обширний проект за допомогою консультантом факультету. Студенти побудувати електронний портфоліо робіт, щоб допомогти в пошуку роботи. Ми налаштувати програму, засновану на кількості попереднього бізнес-освіти. Розташований в безпечній, дружній, Arcata, Каліфорнія.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • MBA у галузі Creative Enterprise
  • Petaluma, США
 • MBA в галузі сталого розвитку та дипломатії
  • Washington, США
  • Gambia Online, Гамбія