We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Humboldt State University - A California State University campus

Humboldt State University - A California State University campus

Humboldt State University - A California State University campus

Введення

Humboldt State студенти користуються екстраординарний досвід коледжу, приймаючи невеликі класи з викладачами, які знають їх по імені. Вони живуть і навчаються в одному зі світових найкрасивіших місць в районі стародавніх-червоного дерева ліси, гори і пляжі. Ми знаходимося 275 милях на північ від Сан-Франциско в місті Арката, який визнаний одним з кращих міст Заходу коледжу.

Гумбольдт держава є державною установою, і частина 23-кампусу системи Університет штату Каліфорнія. З студентів очної форми навчання всього $ 7 194 на рік, що ми одна з кращих вищих цінностей освіти в країні.

У нас є трохи більше 8700 студентів і 570 викладачів. Ми пропонуємо широкий спектр академічних виборів, з 48 спеціальностей і 12 випускників програми в 3 коледжів. Викладачі є одними з кращих викладачів і дослідників у своїх областях. Програми в природних ресурсів та наук є національно відомо, в той час як образотворче та виконавське мистецтво також популярні галузі дослідження. Протягом навчального плану, студентам знайти давню прихильність до соціальної та екологічної відповідальності.

Ми були засновані як педінституту в 1913 році. Протягом останнього століття, ми виросли з установи зосереджені виключно на педагогічну освіту, щоб повністю акредитованого університету з обширними науково-дослідних установ. Там було багато імен змін протягом багатьох років: ми були покликані Humboldt State Normal School, Коледж Гумбольдта державний педагогічний, Humboldt State College, CSU Гумбольдт, а з 1974 року Гумбольдт державний університет.

Наші студенти мають безліч можливостей для практичного навчання з викладачами, що займаються дослідженнями і громадській роботі. Коралове море, наприклад, є океанські судно, що використовується в основному для студентів досліджень. Студенти можуть вчитися з провідних спеціалістів у світі по секвої і з провідними фахівцями в стійких енергетичних систем. У нашому ріжучої кромки пожежі Лабораторії, студенти вивчають властивості лісових пожеж, і в студентських науково-дослідний центр інженерів Шац енергії працюють на реальних питаннях, як чого сталого освітлення для світу, що розвивається. Студенти створюють свої власні театральні постановки, вивчити механіку ходити в Performance Lab людини, працювати з маленькими дітьми в Лабораторії розвитку дитини і більше. Можливості рясніють для реального досвіду науково-дослідної, доступною для магістрантів-то кілька інших університетів може похвалитися.

Поза класі, наші студенти користуються багате життя кампуса. Вони беруть участь у більш ніж 180 клубів кампуса і мати доступ до рекреаційні об'єкти державою в найсучасніших. Щороку, CenterArts приносить національно визнаних виконавців і доповідачів в кампус, і у нас є 12 спортивних команд NCAA Division II.

Місія, бачення і цінності

Місія

Гумбольдт державний університет є всеосяжним, житловий кампус Каліфорнійського державного університету. Ми вітаємо студентів з Каліфорнії і в світі нашому кампусі. Ми пропонуємо їм доступ до недорогих, якісної освіти, що є чутливим до потреб швидко мінливого світу. Ми обслуговуємо їх, надаючи широкий спектр програм та заходів, які сприяють розумінню соціальних, економічних та екологічних проблем. Ми допомогти людям підготуватися до відповідальними членами різних товариств.

Зір

Гумбольдт державний університет буде кампус вибору для людей, які прагнуть насамперед для поліпшення умов життя людини і навколишнього середовища.

Ми будемо головним центром для міждисциплінарного вивчення навколишнього середовища та її природних ресурсів. Ми будемо регіональний центр мистецтв. Ми будемо славиться соціальної та екологічної відповідальності і дій. Ми вважаємо, що ключем до нашого спільного майбутнього буде окремий громадянин, який діє по совісті і бере участь у інформованої дії. Ми зобов'язуємося збільшення наша різноманітність людей і точок зору. Ми будемо зразковими партнерами наших громад, у тому числі племінних народів. Ми будемо розпорядниками навчання, щоб зробити позитивну різницю.

Величини

Гумбольдт державний університет значення наступні академічні принципи, які представляють атрибути академічно інтегрованого університету, і забезпечують основу для досягнення нашої колективної бачення і місію.

Ми вважаємо, що наша головна відповідальність полягає в наданні кращу освіту для сьогоднішнього світу. Ми вважаємо, що навчання передового досвіду має першорядне значення, так як вчиться досконалості. Ми віримо в умовах вільної запит, де навчання відбувається як всередині, так і за її межами класної кімнати. Як співтовариство навчання, кампус навчальна і со-навчальні середу заохочує інтелектуальний дискурс, естетичний творчі здібності та подяку, і значні можливості для участі та обслуговування. Ми готуємо студентів взяти на зобов'язання критичного дослідження, соціальної відповідальності та громадянської активності, необхідної для вирішення завдань 21-го століття. Ми віримо в інтелектуальній зростання через стипендії, творчої діяльності та наукових досліджень. Ми готуємо людей, щоб бути успішним у сучасних програмах академічної та професійної ступеня; щоб бути на керівних посадах; і бути активні і продуктивні члени суспільства. Ми віримо в гідності всіх людей, в справедливого і рівноправного режиму, і в рівних можливостей. Ми цінуємо багатство і взаємодія відмінностей. Ми цінуємо всеосяжність різноманітності, і ми поважаємо альтернативні парадигми мислення. Ми віримо в колегіального діалогу та обговорення, що призводить до УЧАСТІ прийняття рішень в рамках нашої спільноти студент, персонал, адміністратор, і професорсько-викладацького складу учнів. Ми вважаємо, університет повинен допомогти в розвитку здібностей індивідів взяти на себе ініціативу і співпрацювати у питаннях, в результаті відповідального заходу. Ми вважаємо, люди повинні бути екологічно, економічно та соціально відповідальної в пошуках життєздатних і стійких громад. Ми вважаємо, що наша місце є екологічно і духовно багатих актив, який ми приймаємо в якості невід'ємної частини нашого навчального співтовариства. Наша навчальна програма є актуальною, співпраці і реагувати на наше географічне положення. Ми вважаємо, у нас є особлива можливість дізнатися з індіанських культур, унікальної екосистеми і спеціальних спільнот нашого регіону, і застосовувати ці знання. Ми вважаємо, що університет є невід'ємною частиною наших місцевих і регіональних спільнот. Ми вважаємо, що університет є сховищем для архівування накопичені знання з необмежений доступ для наших академічних та широких спільнот.

Розташування

  • Arcata

    1 Harpst Street, Arcata, CA 95521

Запитання