Keystone logo
HSE University HSE та подвійний ступінь магістра з економіки, політики та бізнесу в Університеті Кюн Хі в Азії
HSE University

HSE та подвійний ступінь магістра з економіки, політики та бізнесу в Університеті Кюн Хі в Азії

Moscow, Росія

2 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

RUB 390 000 / per year

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Практико-орієнтована англомовна подвійна магістерська програма в провідних університетах Росії та Азії. Студенти зараховуються до двох університетів одночасно та обирають один із наступних напрямків: бізнес в Азії або міжнародні відносини в Азії. Перший і останній семестр програми проходить в Москві, а другий і третій - в Університеті Кюн Хі (Сеул).

Випускники програми будуть нагороджені:

 • Ступінь магістра іноземних країнознавства в HSE University ;
 • Ступінь магістра ділового адміністрування в азіатському бізнесі або ступінь магістра міжнародних відносин в Університеті Кюн Хі.

Це дозволить випускникам будувати кар'єру, пов'язану з країнами Азії, за різними спеціалізаціями.

Огляд програми

Ця подвійна магістерська програма з економіки, політики та бізнесу в Азії від HSE та Університету Кюн Хі ідеально підходить для тих, хто хоче доповнити свою спеціалізацію знаннями з управління бізнесом, права, етики та міжнародних відносин у Східній Азії з урахуванням місцевих особливостей. Він призначений для тих, хто планує побудувати свою майбутню кар'єру, пов'язану з країнами Східної Азії, в російських або міжнародних компаніях, відкрити власний бізнес у своїй країні або за кордоном або досягти успіху в політиці чи державному управлінні.

Програма заснована на кращих академічних традиціях Росії і світу з підготовки магістрів і дає випускникам конкурентні переваги на ринку праці. До програми залучено найкращий викладацький склад, а також яскравих спеціалістів і практиків, які збагачують навчальний процес на власному прикладі та бізнес-кейсах.

171253_pexels-photo-8927657.jpeg

Основні переваги програми

 • Провідні викладачі з Росії та зарубіжжя, чия кваліфікація відповідає високим міжнародним критеріям відбору.
 • Навчальні плани та програмні дисципліни, розроблені відповідно до міжнародних стандартів.
 • Другий і третій семестри, проведені в Університеті Кюн Хі, спрямовані на поглиблене вивчення економічного, політичного, правового та соціально-культурного ландшафту Китаю, Республіки Корея та Японії, а також міжнародних відносин і особливості ведення бізнесу в таких країнах.
 • Навчання англійською мовою, що дає студентам можливість не тільки вільно спілкуватися в міжнародному академічному співтоваристві, але й вдосконалювати наявні навички академічного письма, а також публічних виступів англійською мовою. Крім того, такий спосіб навчання допомагає розширити кругозір і вийти за рамки університетської освіти в одній країні.
 • Вивчення другої іноземної мови: китайської, корейської або японської (на вибір студента) - дозволяє випускникам ефективно спілкуватися в діловому контексті з представниками бізнесу або державних органів у країнах Східної Азії та успішно працювати в міжкультурних командах.
 • Проектний формат курсової та випускної кваліфікаційної роботи, які виконуються з використанням матеріалів міжнародних і російських компаній, що працюють з партнерами з країн Азії.
 • Сучасні методики навчання, що включають використання новітніх підручників і навчальних посібників Кореї, Китаю, Японії, Росії, США та країн Європи. Наявність університетської бібліотеки. Доступ до великих інформаційних та освітніх баз даних, підписки та електронних бібліотек двох найбільших університетів.
 • Стажування в провідних російських і міжнародних компаніях Росії, Кореї, Китаю та Японії, а також в науково-дослідних установах і державних установах.
 • Нетворкінг між випускниками та студентами шкіл-партнерів магістерської програми; є багато іноземних студентів з Китаю, Кореї та Японії, які будують успішну кар'єру.

Прийом

Навчальний план

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Міжнародний менеджмент MBA - бізнес-моделі для циркулярної економіки
  • Reutlingen, Німеччина
 • Магістр ділового адміністрування (MBA)
  • Online