Fresenius University of Applied Sciences

Fresenius University of Applied Sciences

Fresenius University of Applied Sciences

Введення

Fresenius University of Applied Sciences

Зі свого головного кампусу в Ідштайні поблизу Вісбадена Fresenius University of Applied Sciences може оглядатися на більш ніж 167-річну традицію викладання наук. У 1848 році Карл Ремігіус Фрезеніус заснував Хімічну лабораторію Фрезеніуса, яка з самого початку присвятила себе практичній лабораторній роботі, а також освіті. Сертифікація як приватно спонсорованого, затвердженого державою університету прикладних наук послідувала в 1971 році.

Сьогодні університет пропонує ступінь бакалавра та магістра на денній та заочній формі навчання, а також професійне навчання та подальшу освіту в штаб-квартирі в Ідштайні та кампусах у Кельні, Гамбурзі, Мюнхені, Дюссельдорфі, Франкфурті, Берліні та Нью-Йорку. Курси розподіляються на різних факультетах: хімії та біології, охорони здоров'я та соціальної сфери, економіки та медіа та дизайну.

Однак цей суто орієнтований на ринок комунікаційний захід абсолютно не впливає на правову базу Fresenius University of Applied Sciences . Школи не є заміною факультетам, але дозволяють відділу маркетингу університету не лише прозоріше та цілеспрямованіше представляти навчальні курси, кількість яких за останні роки значно зросла, на ринку, але й краще відповідати потребам потреби майбутніх і існуючих студентів. У цьому відношенні всі передбачені законодавством комітети університету та їх організація на різних факультетах продовжуватимуть зберігати свою актуальність і чинність у майбутньому.

Особливості кампусу

Fresenius University of Applied Sciences представлений по всій Німеччині, тому ви можете насолоджуватися повною гнучкістю у виборі місця навчання. Під час навчання ви також можете переїхати до іншого нашого закладу, розширити коло друзів і знайомих і познайомитися з новими містами.

Завдяки гнучкій зміні місця розташування ви не втратите час або кредити, переходячи до іншого місця Hochschule Fresenius . ВИ можете продовжувати навчання комфортно та без наслідків, незважаючи на переїзд.

  Campus Life & Facilities

  • StudyPlus: на StudyPlus, на основі вашого особистого профілю, ви отримаєте індивідуальні рекомендації щодо заходів та пропозицій щодо подальшої освіти в таких сферах: кар’єра, подальша освіта, міжнародність, мови, практичний досвід і мережа, за допомогою яких ви зможете оптимально збагатити своє навчання та розвиватися ваші особисті навички.
  • Програма наставництва: у рамках нашої однорічної програми наставництва, яка пропонується в усіх місцях, наші випускники діють як наставники, щоб наразі підтримувати студентів у питаннях щодо їх навчання та професійної орієнтації.
  • Гостьові лекції: Можливість академічних гостьових лекцій та семестрових навчальних завдань в університеті.

  У Hochschule Fresenius мета полягає в тому, щоб зробити студентське життя в університеті захоплюючим різними способами і таким чином гарантувати студентам незабутні спогади про навчання. Окрім заходів, ми також організовуємо навчання та підтримуємо ініціативи студентів.

  Розташування

  • Idstein

   Fresenius University of Applied Sciences Limburger Straße 2

  • Berlin

   Jägerstraße 32, 10117 Berlin, , Berlin

   • Munich

    Infanteriestraße 11A, 80797 München, , Munich

    • Wiesbaden

     Moritzstraße 5, 65185 Wiesbaden, , Wiesbaden

     • Hamburg

      Alte Rabenstraße 1, 20148 Hamburg, , Hamburg

      • Düsseldorf

       Platz der Ideen 2 40476 Düsseldorf, , Düsseldorf

       • Heidelberg

        Sickingenstraße 63-65 69126 Heidelberg, , Heidelberg

        • Idstein

         Limburger Straße, 2, 65510, Idstein

         Запитання