HELLENIC OPEN UNIVERSITY

HELLENIC OPEN UNIVERSITY

HELLENIC OPEN UNIVERSITY

Введення

HELLENIC OPEN UNIVERSITY ( HOU ) є автономним і самоврядним державним університетом, який забезпечує дистанційну бакалаврську та післядипломну освіту шляхом розробки та використання відповідних навчальних матеріалів і методів навчання. Його функціонування визначається статтею Закону 2552/97 і є 19-м грецьким університетом. Ним керує керівний комітет, який складається переважно з викладачів.

Крім дистанційної освіти, HOU сприяє науковим дослідженням, а також розвитку технологій і методології в галузі передачі знань на відстані. Точніше, HOU поділяється на чотири (4) школи (Гуманітарна школа, Школа науки і технологій, Школа соціальних наук і Школа прикладного мистецтва та екологічного дизайну), кожна з яких має кілька програм навчання (програми бакалаврату та післядипломної освіти). ), а також докторантуру.

HOU пропонує річні та піврічні програми навчання через дистанційну освіту та методи навчання. Всі студенти забезпечені відповідними спеціалізованими навчальними матеріалами та зазначеним розкладом навчання, а також підтримкою, опікою та керівництвом певного академічного персоналу.

Студенти, як бакалаври, так і аспіранти, вступають до семестрових або семестрових TU (тематичний підрозділ), що належать до навчальних програм HOU (SP), і зобов’язані повністю відвідувати їх до досягнення максимальної кількості академічних кредитів (ECTS). зазначені в поточній інституційній та законодавчій базі досягнуто, та/або вимагається брати участь в іспитах для ТУ, в яких вони мають право брати участь. Кожне ТУ може включати наступні оцінені навчальні заходи: письмові завдання, тести, участь у лабораторних роботах, презентації тощо .

Освітня діяльність подається виключно через електронний майданчик ХОУ, за винятком участі в лабораторних роботах, презентацій та інших спеціалізованих заходів. Будь-які інші факультативні (не оцінювані) навчальні заходи (наприклад, вікторини тощо) можуть бути розміщені на освітній платформі за рішенням професорсько-викладацького складу ТУ. Студенти не можуть брати участь у підсумковому іспиті ТУ, якщо вони спочатку (α) не набрали принаймні 50% повних балів із загальної кількості оцінених завдань і (б) не представили більше половини кількості навчальних завдань.

Крім того, HOU підписав протоколи про співпрацю з іншими грецькими університетами, такими як Афінський сільськогосподарський університет, Іонійський університет, Університет Західної Македонії, Фессалійський університет, Афінська академія (через Центр досліджень фізики атмосфери та кліматології), як а також іноземні університети (Відкритий університет Кіпру, Університет Нікосії та Університет Фредеріка).

Нарешті, адміністративний персонал HOU завжди готовий допомогти та надати додаткові адміністративні вказівки та інформацію всім студентам і викладачам.

Особливості кампусу

Бібліотека

Інтернет-бібліотечно-інформаційний центр HOU є спеціалізованим відділом Установи, відповідальним за задоволення інформаційних потреб академічної спільноти Університету, за що відповідає Бібліотечний комітет.

Бібліотека має два види діяльності:

 • Збірник (друкований чи електронний), який розвиває і
 • Послуги

На першому рівні колекція складається як у друкованому, так і в електронному вигляді, з наголосом на електронному, для негайного задоволення потреб користувачів. З іншого боку, послуги розрізняються на основні, які включають виїзне кредитування та онлайн-позику / міжкредитування та навчання користувачів, а також на широкий спектр електронних послуг, призначених для надання негайного рішення щодо пошуку матеріалів , розв’язання питань та навчання. Водночас бібліотека дбає про наближення до незахищених верств населення через спеціалізовані послуги для людей з обмеженими можливостями.

Завдяки подіям/діям, які реалізує, прагне стати ключовим освітнім і культурним центром як для академічної спільноти університету, так і для місцевої громади.

За останні три роки бібліотека намагалася не тільки збільшити обсяг фонду, але й наблизитися до аудиторії. У той же час, він намагався зрозуміти потреби громадськості, проводячи опитування про задоволеність користувачів і наголошуючи на підтримці їхніх освітніх потреб, а також посилюючи свою екстравертність і розвиваючи її дослідницький вимір.

лабораторії

Комунікація науки, техніки та медицини — це галузь знань, яка, серед іншого, має на меті надати спеціальні знання про природу наукової роботи, технологічні інновації та застосування сучасних медичних практик, ознайомлення з теорією та практикою спілкування, його застосування в питаннях громадського розуміння науки, техніки та медицини, виховання навичок для розробки критичних техніко-наукових проблем та участі у прийнятті рішень науково-технічної політики.

Метою Комунікаційної лабораторії науки, технологій і медицини є задоволення дослідницьких і навчальних потреб Школи гуманітарних наук HELLENIC OPEN UNIVERSITY у відповідних галузях як на рівні бакалавра, так і на рівні післядипломної освіти.

  Прийом

  • Диплом (Сертифікат) – переклад на грецьку мову, якщо потрібно.
  • Стенограма – переклад на грецьку мову, якщо потрібно.
  • Документ, що посвідчує особу (паспорт), а також копія посвідки на проживання, якщо є (нотаріально завірений переклад на грецьку мову, якщо потрібно).
  • Цифрова фотографія розміром 3х4;
  • Сертифікат мови, якщо є (необов’язково)
  • Медична довідка, якщо вимагає університет

  Стипендії та фінансування

  Університет присуджує два типи стипендій: A) стипендії за досягнення в навчанні та B) стипендії на основі критеріїв, а саме:

  Α) Присудження стипендій за досягнення в навчанні

  Кожного навчального семестру HELLENIC OPEN UNIVERSITY присуджує академічні стипендії для студентів та аспірантів, які належать до його навчальних програм. Стипендії за досягнення в навчанні присуджуються відсотку активних студентів, зарахованих на кожну навчальну програму, за навчальний семестр/семестр. Відсоток визначається для кожної навчальної програми керівним комітетом HOU кожного навчального семестру.

  Β) Присудження стипендій на основі критеріїв

  HOU присуджує стипендії студентам у формі часткового або повного звільнення від плати за навчання протягом навчального семестру, протягом якого вони подають заявку на отримання стипендії. Стипендії присуджуються на основі комбінації фінансових, соціальних та академічних критеріїв, а саме:

  1. Фінансові критерії

  2. Соціальні критерії

  3. Академічні критерії

  Рейтинги

  HELLENIC OPEN UNIVERSITY займає 1501 місце в рейтингу світових університетів Times Higher Education

  Відгуки учнів

  Розташування

  • Patras

   Aristotelous 18, Patra, 263 35, Patras

  Запитання