Keystone logo
Heriot-Watt University Dubai Магістри ділового адміністрування (MBA)
Heriot-Watt University Dubai

Магістри ділового адміністрування (MBA)

Academic City, Сполучені Арабські Емірати

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

AED 100 000 / per year *

На кампусі

* Всі плати за навчання, включаючи ПДВ

Введення

Огляд

Единбурзька бізнес-школа пропонує свої програми MBA в Дубаї більше 10 років. Повністю ліцензована Адміністрацією з розвитку знань та розвитку людських ресурсів (KHDA), MBA може бути завершена повний робочий день, понад один рік або неповний робочий день, протягом двох років, в університетському містечку Геріот-Ватта в Міжнародному академічному місті Дубаї.

Будучи студентом МВА, ви отримаєте повне навчання в університеті та онлайн-підтримку та приєднуєтеся до нашого зростаючого міжнародного студентського корпусу в кампусі університету в нашому університеті.

Навіщо вивчати MBA в Единбурзькій бізнес-школі в Дубайському університеті університету ім. Геріот-Ватта?

Ви не тільки навчите вас висококваліфікованими, досвідченими та шанованими британськими та місцевими викладачами, але ви також поділитесь класом з однодумцями та приєднуєтеся до нашої зростаючої мережі фахівців з глобального бізнесу. Крім того, ви матимете можливість взяти участь у міжнародному обміні, де ви будете відвідувати заняття в нашому університетському містечку в прекрасній столиці Шотландії, Единбурзі.

Програма MBA інтелектуально суворі та гарантує якість - як випускницька школа Heriot-Watt, ми працюємо в рамках великих заходів Університету для забезпечення якості

Про Единбурзьку бізнес-школу

Професійне зростання

Единбурзька бізнес-школа, аспірантура університету Херіот-Ватт, допомагає робочим професіоналам стати лідерами бізнесу вже більше 25 років. Наші популярні програми MBA, Masters, DBA та PhD прискорили кар'єру понад 21 000 наших випускників.

75 випускників повідомили, що під час навчання або протягом 6 місяців після закінчення навчання 65% підвищили свою зарплату; 25% розпочали власний бізнес; і 52% виграли підвищення кваліфікації на роботі (Carrington Crisp, травень 2017 р.).

Ми глобальні, ми місцеві

З міжнародним факультетом високо поважних і досвідчених професіоналів, тисяч однодумців та успішних випускників EBS, місцева присутність на п'яти континентах світу та три кампусу в Единбурзі, Дубаї та Малайзії; ми справді є всесвітньою сім'єю ділових професіоналів.

Варіанти вивчення

Ми надаємо нашим студентам вибір, вони можуть вибрати, коли, де і як вони закінчать свою ступінь; в Інтернеті, на кампусі або в надійному навчальному або партнерському центрі.
Завершення онлайн-програми післядипломної освіти дає можливість гнучкості та індивідуальності в плані підходящого вивчення цілей кар'єри, зміни обставин та особистих та професійних зобов'язань.

Якщо перевага в навчальному закладі є перевагою, програма MBA поставляється в кожному з наших університетських містечок в Единбурзі, Дубаї та Малайзії. Ми також працюємо з рядом довірених навчальних та партнерських партнерів, які однаково зацікавлені в наданні нашого MBA та вибраних програм магістра в різних місцях у всьому світі; повний список наших навчальних та партнерських партнерів можна знайти тут.

Зміст курсу

Протягом всього свого навчання в MBA ви отримаєте необмежений доступ до всіх необхідних навчальних матеріалів, включаючи всебічні тексти курсів та веб-сайти інтерактивного курсу. Для завершення програми необхідно пройти сім основних курсів та два факультативи.

Основні курси МВА, незалежно від того, завершено неповний робочий день або повний робочий день, є:

 • Бухгалтерський облік
 • Економіка
 • Фінанси
 • Маркетинг
 • Організаційна поведінка
 • Управління проектами
 • Стратегічне планування

Повний курс програми MBA

Програма МВА на повний робочий день починається в вересні кожного року і ділиться на чотири академічні терміни; Ось приклад того, як може виглядати ваш рік:

Приклад:

 • Рік 1
  Вересень - грудень: Маркетинг, Бухгалтерський облік.
 • Рік2
  Січень - березень (Едінбурзька когорта вирушає в Дубай): організаційна поведінка, економіка. Факультатива, що включає підприємництво та творчість.
 • 3 рік
  Березень - червень: Фінанси, Управління проектами.
 • 4 рік
  Червень - серпень (когорта Дубая іде до Единбурга): Стратегічне планування. Факультатив, включаючи підприємницьку діяльність.

Програма є актуальною для вас, чи ви починаєте новий бізнес або хочете розвинути свій бізнес-дух у вашій організації. Ви почуєте від міжнародних лідерів галузі, матиме графік візитів компанії та розширить свою міжнародну професійну мережу. У рамках програми ви також матимете можливість взяти участь у обміні навчальними закладами та провести деякий час на кампусі в Единбурзі.

Неповний робочий день програми МВА

Ви можете почати свою часткову поїздку MBA в січні або вересні. Програма триває більше двох років, і кожен рік розбивається на чотири академічні терміни.

Значна частина вашого часу потребуватиме самостійного навчання (приблизно 200 годин на курс). Ви також будете відвідувати:

 • Два дводенні семінари (п’ятниця та субота) під керівництвом викладача Едінбургської бізнес-школи з Великобританії чи Дубая, що включає моделювання, тематичні дослідження та передбачає обговорення класів.
 • Дводенний перегляд сесії (п’ятниця та субота), щоб підготувати вас до іспиту; ці семінари дозволяють динамічно поєднувати студентів із різноманітним досвідом, фоном та культурою для обміну та обміну знаннями в насиченому навчальному середовищі.

Англійська мова вимоги

Якщо англійська мова не була навчальною програмою у середній школі, заявники повинні продемонструвати майстерність англійської мови, еквівалентну IELTS 6.5 (з усіма елементами - 6.0 або вище). Кандидати, які пройшли середню та вищу освіту, повинні надати документальні свідчення. Необхідно провести якнайменше один рік повного навчання на англійській мові.

Кінцевий термін подання заявки

У нашому кампусі в Дубаї працює цілий рік прийому заявок: як тільки один прийом закрився, ми починаємо приймати заявки на наступну. Ви також можете відкласти дату початку на рік.

Більшість студентів застосовують 6–10 місяців до обраного прийому. Ми можемо приймати заявки до 3 тижнів до початку кожного прийому, але ви повинні зауважити, що пізня заявка майже напевно означатиме затримку в наданні основних адміністративних послуг, таких як ваша студентська карта зрілості (без якої ви не будете можливість доступу до бібліотеки чи онлайн-сервісів).

Прийом

Навчальний план

Про Школу

Запитання