Keystone logo
Henley Business School Finland

Henley Business School Finland

Henley Business School Finland

Введення

Займаючись бізнесом. Взаємодія з вами.

Ми хочемо озброїти наших студентів інструментами та кваліфікацією для розвитку та досягнення успіху в мінливі та складні часи.

Про нас

Заснована в 1945 році, Henley Business School була першою бізнес-школою у Великобританії і є однією з найстаріших та найповажніших шкіл Європи.

Компанія Financial Times і The Economist постійно перебувають серед 50 найкращих світових шкіл бізнесу. Ми також є одними з небагатьох бізнес-шкіл - топ-1% у світі -, які мають потрійну акредитацію за якість та можливості наших викладачів та результатів.

Бізнес-школа Henley пропонує суворі, складні та орієнтовані на кар’єру програми, що встановлюють високі стандарти навчання. Вам пропонують стимулюючі концепції та нове мислення, яке негайно застосовується на робочому місці. Більше того, ви отримаєте здатність застосовувати знання до реальних ситуацій. Результат буде відчутним, значним і стійким.

Бізнес-школа Henley вже понад 30 років надає якісні освітні програми Фінляндії. Сьогодні наш портфель у Фінляндії включає всесвітньо відому програму MBA Henley Executive MBA, професійний сертифікат Henley в галузі коуч-менеджменту, а також спеціалізовані та відкриті програми для виконавчої освіти.

Наша амбіція

Ми прагнемо надати можливість людям стати великими професіоналами та видатними лідерами бізнесу, які думають чітко та діють впевнено та переконано. Наша сила полягає в нашому підході. Ми дозволяємо людям краще розуміти себе та свої обов'язки, одночасно поєднуючи практику та теорії успішного бізнесу.

Ми завжди прагнемо вдосконалюватись у всьому, що робимо, і бути визнаним за:

 • Будучи справді міжнародною школою бізнесу
 • Досконалість нашого досвіду навчання
 • Дослідження та мислення світового класу
 • Наше почуття спільності та відповідальності
 • Сила наших мереж
 • Широта і глибина наших відносин з промисловістю

Ми будемо захоплюючою, зосередженою та самобутньою бізнес-школою.

119881_pexels-photo-1249158.jpeg

Станьте лідером, яким ви прагнете бути

Ми надаємо студентам глибше і ширше розуміння того, що є актуальним, актуальним і правильним у бізнесі - і тим самим дозволяємо їм стати високодієздатними, відповідальними лідерами.

Поєднуючи новітні теорії, знання та практику із пристрасним рішучістю, щоб допомогти нашим студентам бути найкращими, якими вони можуть бути. Ми все про бізнес, але тим більше, що ми всі про вас.

Кожен з нас має різні мотивації та унікальний набір здібностей. У компанії Henley ми робимо нашу справу, щоб допомогти вам реалізувати свій потенціал, розблокувавши реальну і ще більш здатну людину. Ми будемо співпрацювати з вами на кожному рівні, щоб дати вам впевненість, навички та фокус для вирішення ваших завдань та досягнення ваших цілей.

Досвід Генлі

"Досвід" Хенлі "поєднує розвиток знань, особистих навичок та поведінки з найсучаснішими умовами навчання та навчання та успадкуванням твердої впевненості, що роль створення багатства в суспільстві полягає у кращій роботі всіх, а не лише кількох людей. На кожному рівні виникають люди, чиї цінності та ставлення говорять про них стільки, скільки їхні можливості, і які сприяють побудові кращого майбутнього на кожній життєвій точці ".

Професор Джон Борд, Дін, Бізнес-школа Henley

Трикратна акредитована бізнес-школа

Ми пишаємося тим, що є однією з 88 бізнес-шкіл у світі, яка має статус потрійної акредитації від провідних органів з акредитації Великобританії, Європи та США: AMBA, EQUIS та AACSB.

Наш потрійний акредитований статус перекладає нас у топ-1% бізнес-шкіл у світі та забезпечує запевнення наших студентів, членів програми та організацій, з якими ми працюємо, у якості та високих стандартах наших курсів та викладачів.

Кожен з органів акредитації існує для підвищення стандартів бізнес-освіти, і ми проходимо суворий процес з кожним із них, який охоплює аспекти, включаючи досвід навчання, викладачі та наукові дослідження.

AACSB

"AACSB надає міжнародно визнану спеціалізовану акредитацію для програм бізнесу та бухгалтерського обліку на рівні бакалаврів, магістрів та докторів. Стандарти акредитації AACSB викликають випускників середніх навчальних закладів для досягнення досконалості та постійного вдосконалення впродовж їхніх бізнес-програм.

Процес акредитації - це всебічний огляд місії школи, кваліфікації викладачів та навчальних програм, а процес включає самооцінку, рецензування, огляди комітетів та розробку поглиблених стратегічних планів. Акредитація забезпечує, що студенти засвоюють матеріал, найбільш відповідний для їхньої галузі навчання, готуючи їх до того, щоб вони були ефективними лідерами після закінчення навчання ».

EQUIS

"Основна мета EQUIS, пов'язана з місією EFMD, - підвищити рівень освіти в галузі управління в усьому світі.

EQUIS оцінює установи в цілому. Він оцінює не лише програми ступенів, але всі види діяльності та підрозділи закладу, включаючи наукові дослідження, підрозділи електронного навчання, забезпечення виконавчої освіти та громадські роботи. Заклади повинні бути присвячені насамперед освіті управління.

EQUIS шукає баланс між високою академічною якістю та професійною актуальністю, що забезпечується тісною взаємодією з корпоративним світом. Установи, акредитовані EQUIS, повинні демонструвати не тільки високу загальну якість у всіх аспектах їх діяльності, але й високий ступінь інтернаціоналізації ".

AMBA

"Акредитація лежить в основі прихильності Асоціації MBA розробляти стандарти глобальної післядипломної освіти.

Наші суворі критерії оцінювання гарантують, що лише програми вищого калібру, які демонструють найкращі стандарти у викладанні, навчальній програмі та взаємодії студентів, досягають Асоціації MBA.

Ми вважаємо, що акредитовані програми повинні бути найвищими стандартами та відображати зміни тенденцій та інновацій у навчанні післядипломної освіти ".

Розташування

 • Helsinki

  Pohjoisesplanadi 35 E, 00100, Helsinki

  Програми

  Запитання