Keystone logo
HEC Paris in Qatar

HEC Paris in Qatar

HEC Paris in Qatar

Введення

Катар: Рушійне майбутнє

Катар - одна з найбільш швидкозростаючих економік у світі, і тому є дуже привабливим місцем для бізнесу.

Економічне зростання Катару в основному ґрунтується на його нафтовій та природній газі. Однак згідно з Національним баченням Катару на 2030 рік, економічна політика зосереджена на розвитку неенергетичних секторів. Мета полягає в тому, щоб перетворити нинішню економіку, що базується на вуглецю, у передовій, конкурентоспроможній та на знаннях.

HEC Paris in Qatar

HEC Paris приєдналася до Катарського фонду у червні 2010 року, запровадивши програми освіти та науково-дослідницьку діяльність світового рівня у Доху та регіон. Це перший європейський партнер у Місті освіти.

У цьому контексті HEC Paris пропонує повний портфель програм менеджменту, включаючи першу міжнародну катарську вищу виконавчу МВА (яка займає 1 місце у всьому світі за версією Financial Times у 2019 році), ступінь спеціалізованої магістра в галузі стратегічного управління бізнес-підрозділами , а також менеджмент без ступеня програми для керівників у формі коротких програм для виконавців. HEC Paris, один із провідних світових постачальників освітніх програм за останні 8 років, також пропонує спеціально розроблені програми для окремих компаній.

Програми та науково-дослідницька діяльність HEC Paris in Qatar формують корпоративну конкурентоспроможність у світовій економіці та повністю узгоджуються з Національним баченням Катару до 2030 року для підтримки перетворення Катару в розвинену, конкурентоспроможну економіку, засновану на знаннях.

Ділимось нашими академічними знаннями

HEC Paris протягом кількох років працює Дослідницьким бюро в Катарі. Це сприяє внеску HEC Paris у економіку, засновану на знаннях, у Катарі та збагачує наші програми розвитку лідерства. Дослідницьке бюро створює найсучасніші ідеї та рішення у сферах лідерства, менеджменту та навчання дорослих. Ми організовуємо заходи з лідерства думок та публікуємо книги, статті, місцеві приклади та інший мультимедійний вміст, щоб допомогти нашим учасникам у навчальних подорожах. Ми проводимо ретельні, а також прикладні дослідження в Катарі з нашими місцевими експертами та організаціями. Ми однаково підтримуємо зв’язок з нашими викладачами та науково-дослідними партнерами з усього світу для спільного створення відповідей на сьогоднішні та завтрашні виклики. Тим самим ми гарантуємо, що наші дослідження завжди узгоджуються з потребами та вимогами Національного бачення Катару, Принципів Глобального договору Організації Об’єднаних Націй щодо освіти відповідального управління (PRME) та Цілей сталого розвитку (ЦУР). За додатковою інформацією звертайтесь до професора Вольфганга Амана за адресою [email protected].

Зручності

Найсучасніші приміщення в нагородженій 52-поверховій вежі Торнадо, розташованій у Вест-Бей-діловому центрі Дохи.

Зручності забезпечують комфортне та легкодоступне місце для програм HEC Paris, звідки відкривається захоплюючий вид на місто.

Партнерство

Заснований у 1995 році указом Його Високості шейха Хамада бен Халіфи Аль Тані, отець Емір, Катарський фонд є приватною некомерційною організацією.

Місія Катарського фонду полягає у вихованні майбутніх лідерів Катару. Прикладом і діленням своїм досвідом Фонд також сприяє розвитку людства на національному, регіональному та міжнародному рівнях. У всій своїй діяльності Фонд сприяє культурі досконалості в Катарі та продовжує свою роль у підтримці інноваційного та відкритого суспільства, яке прагне розвивати сталий людський потенціал, соціальний та економічний процвітання для економіки, заснованої на знаннях.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Doha

    Tornado Tower, 16th Floor P.O Box 5825 , , Doha

    Програми

    Запитання