Henley Business School Asia Хенлі гнучкий Executive MBA в Азії
Henley Business School Asia

Хенлі гнучкий Executive MBA в Азії

0 Years

Англійська

Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Хенлі гнучкий Executive MBA в Азії

Хенлі Гнучка Executive MBA становить 2 роки програма неповний робочий день призначена для досвідчених менеджерів і зайнятих керівників, що бажають розвивати свої міжнародні компетенції управління. З поєднання індивідуальної і групової дослідження, навчання в режимі онлайн і лицем до лиця семінарів, він ідеально підходить для керівників з напруженого графіка поїздок, можливостей переселення і сімейних зобов'язань з усього регіону через велику гнучкості над тим, як, коли і де програма Члени досягти свою кваліфікацію MBA. Існує світова спільнота майже 3000 цьогорічних учасників на цій програмі, а також більше 56 тисяч випускників в 150 країнах.

ГНУЧКІСТЬ

Програма відповідає навколо вашої родини, соціального життя, кар'єрі та інших зобов'язань, що дозволяє працювати повний робочий день, як ви заздалегідь через програму. Він поставляється через суміш онлайн-навчання, житловий майстерні стартера у Великобританії, обличчям до обличчя вихідні семінарів в Гонконзі провела три-чотири рази на рік, а також однолітків групової діяльності навчання команди, або онлайн або оффлайн. Потім Ви рекомендується використовувати широкий спектр академічних ресурсів та інформаційних джерел, доступних в онлайн-порталу навчання Хенлі, щоб скористатися підтримкою, пропонованої мережі вихователів Хенлі-на основі і збалансувати подальше групове та індивідуальне вивчення інших зобов'язань житті. Вбудовується в своєму щільному графіку, всі семінари вихідні будуть завершені протягом 24 місяців з гнучкою період, щоб завершити виклик управління.

Практичний підхід

Програма Хенлі це все про практичне застосування. Що відрізняє нашу програму від інших, це наша здатність допомогти керівникам побачити цілісний сторону бізнесу в той час як вивчення їх власні компанії і вирішення реальних проблем. Витяг уроків з програми орієнтована на безпосереднього нанесення на робочих місцях, забезпечуючи високий ступінь релевантності та практичності для учасників програми і роботодавців, так. Всі завдання засновані навколо вирішення практичних проблем, пов'язаних з бізнесом у вашій організації. Ви можете застосувати ваші нові знання і покласти, що ви дізнаєтеся на практиці на своєму робочому місці на основі день у день з самого першого семінару.

Міжнародний досвід

Ми поставляємо воістину міжнародну програму MBA в одній з найбільших глобальних міст світу. Члени програми, все середнього до топ-менеджерів, є можливість працювати з іншими досвідченими керівниками багатьох галузях промисловості і різних культур. Близько 60% учасників програми Хенлі в Гонконзі не місцеві в Гонконг, але від таких країн, як Канада, Німеччина, Данія, Південна Африка, Філіппіни і, звичайно, Великобританії. Як ми орієнтуємося на винятково високі якості взаємодії і групового навчання однолітків, ви також дізнаєтеся, різні бізнес-практики від одного з найбільш культурно різноманітних груп в Азії. З глобальним присутністю Хенлі в 17 країнах існують також унікальні можливості відвідувати семінари в міжнародних місцях, включаючи Великобританію, Фінляндію, Німеччину, Ірландію, Мальту, Скандинавії та Південній Африці. Наш факультет є міжнародним, як по паспорту, а по досвіду. Всі мають великий комерційний досвід, і багато з них продовжують з приватним бізнес-консультування, щоб тримати їх на передній край. Це озброює учасників програми з великим розумінням різних робочих середовищ і культур, розширення сфери своїх дослідженнях з підготовки їх до глобальної діяльності, через міжнародний обмін.

Особисте розвиток

У Хенлі, особистісний розвиток вплетена в тканину програми і оцінюється на кожному етапі в якості орієнтира для вашої кар'єри і життя, як ваш рухаються вздовж вашої подорожі MBA. Візьмемо всю людину підхід, який означає, що ми починаємо з Визнаючи складність балансування роботі, вдома, кабінет і кар'єру, а також планування на виклик займатися з миром, який прийде зі старшим ролі управління. Відображення, діалог і цілепокладання є серцем особистого розвитку і доповнюються інтерактивних семінарів на кожному етапі програми.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Global Executive MBA
  • Valbonne, Франція
  • Belo Horizonte, Бразилія
  • + 6 Більше
 • Executive MBA в сфері нерухомості
  • Eltville, Німеччина
  • Regensburg, Німеччина
  • + 3 Більше
 • IE Brown Executive MBA
  • Madrid, Іспанія