Keystone logo
Henley Business School Asia

Henley Business School Asia

Henley Business School Asia

Введення

Хенлі Бізнес-школа Азія - світового класу бізнес-школа в Гонконзі

Заснована в 1945 році, Хенлі Бізнес-школа була перша бізнес-школа має бути створена у Великобританії і є одним з найстаріших і найбільш шанованих шкіл у Європі. Хенлі є одним елітної групи кращих 1% бізнес-шкіл в світі провести потрійну акредитацію статус від великих британських, європейських і американських нагородження органів (AMBA, EQUIS, AACSB).

Хенлі отримала широке визнання за його різноманітті і міжнародного охоплення з 17 міжнародних кампусів і офісів. Глобальне присутність і репутація як провідного міжнародного бізнес-школи Хенлі відображаються на всіх аспектах своєї роботи. Зі свого різноманітної факультету, і у фоновому режимі і досвіду, щоб програми, які залучають учасників із понад 150 країн, з міжнародної мережі асоційованих компаній та спільних партнерів до випускників організації з участю більш ніж 56000 членів з усіх куточків земної кулі.

Там з 1985 року працює з великими компаніями і їх керівників, щоб допомогти поліпшити свій бізнес та управлінської діяльності був Хенлі присутність в Азії. З цього часу покоління топ-менеджерів скористалися унікальних якостей Хенлі MBA. У всіх сферах комерційних, наукових та урядових випускників життя Хенлі піднялися на вершину своєї професії і доставлені ефективних змін, передового досвіду і видатну продуктивність для їх організацій.

Розташування

  • Hong Kong

    2501 Tai Tung Building, 8 Fleming Road, Wanchai, , Hong Kong

    Запитання