Keystone logo
Gulf University for Science and Technology : GUST

Gulf University for Science and Technology : GUST

Gulf University for Science and Technology : GUST

Введення

Як провідний приватний вищий навчальний заклад у Кувейті, місія Університету Перської затоки з науки та технологій (GUST) полягає у забезпеченні та підтримці досконалості викладання, яка забезпечується вихованням знань, критичного мислення та інновацій. Ці якості спочатку залежать від побудови дослідницького середовища, потенціал якого консолідується завдяки програмам аспірантури, які активно залучають студентів та спільні дослідницькі проекти. Офіс аспірантури та досліджень охоплює чотири кабінети: аспірантуру, дослідження та розробки, наукові центри та інституційну ефективність.

Випускні програми GUST (в даний час містять програму магістра ділового адміністрування (MBA)) мають міжнародну акредитацію і, отже, дають обіцянку аспірантам, які отримали визнання відповідно до міжнародних стандартів, оснащені навичками управління та керівництва, можливостями критичного мислення, етичними стандартами . що готове їх відповідати викликам як місцевого, так і міжнародного ринків.

Бюро досліджень та розробок наголошує на підвищенні результатів досліджень GUST з метою задоволення національних інтересів та міжнародних стандартів та покращення міжнародного рейтингу університету. Діяльність Бюро досліджень та розробок спрямована на просування ГУСТ у модель навчального середовища, заснованого на дослідженнях, що є суттєвим кроком до забезпечення сталого розвитку.

RDO допомагає викладачам знаходити адекватні ресурси для фінансування своїх дослідницьких проектів та інтелектуальних внесків. Він також надає консультації викладачам щодо підготовки та подання пропозицій щодо своїх дослідницьких проектів. Для того, щоб максимізувати шанси на отримання грантів, Бюро досліджень та розробок забезпечує узгодження тем проекту з національними пріоритетами. Бюро досліджень та розробок перевіряє відповідність етичним кодексам, таким як проведення досліджень, бюджетна звітність та якість наукових публікацій.

Дослідницькі центри GUST пропонують інтелектуальну взаємозв'язок, яка забезпечує дух співпраці між викладачами, а також між університетом та громадою. Центри забезпечують комплексну наукову діяльність, яка включає проведення семінарів, практикумів, подання спільних дослідницьких проектів, приймання запрошених вчених та навчальних занять.

Мета аспірантури та досліджень - збагатити науково-дослідну базу та виміри, щоб поставити назву GUST як провідне середовище навчання на основі досліджень .

Розташування

 • Mubarak Al-Abdullah

  Masjid Al Aqsa Street, , Mubarak Al-Abdullah

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання