Keystone logo
Geneva School of Economics and Management GSEM

Geneva School of Economics and Management GSEM

Geneva School of Economics and Management GSEM

Введення

Ласкаво просимо до GSEM

Женевська школа економіки та менеджменту (GSEM) стала результатом злиття економічних факультетів та компаній Hautes Études Commerciales (HEC Genève) з Женевського університету, історія якої охоплювала понад 100 років. Злиття двох відділів призвело до посилення наших навчальних програм, програм виконавчої освіти та дослідницької діяльності в галузі економіки, менеджменту, фінансів, статистики та інформаційних систем.

Наше розташування в Женеві - регіон, де розташовано багато міжнародних організацій, некомерційних організацій, транснаціональних корпорацій та фінансових установ, - підтримує наше стратегічне розташування у сферах глобального управління, стабільності та бізнес-аналітики. Наша сила полягає у міцних зв'язках між цими Женевськими інституціями та членами викладацької школи. У поєднанні з сильним багатопрофільним підходом ми стали лідерами у цих трьох стратегічних напрямках.

За підтримки загального персоналу близько 200 приватних осіб, ми використовуємо цю "Женевську перевагу" для студентів, керівників та їхніх організацій та суспільства в цілому. Ми пропонуємо більш ніж 2000 різноманітних студентів, які зараз навчаються на бакалавріаті, магістратурі, Ph.D., (Executive) MBA та інших програмах ступеня - новітній освіті. Дотримуючись нашої місії з виховання відповідальних лідерів для різноманітного та змінюваного суспільства, наші навчальні програми та дослідницькі заходи постійно вдосконалюються шляхом систематичних заходів з підвищення якості та зовнішніх процесів акредитації.

Ми запрошуємо вас випробувати Женевську перевагу нашої школи, зареєструвавшись в одній з наших програм або співпрацюючи з нами в одному з наших дослідницьких проектів.

Проф. Маркус Менц, декан

83790_geneva-2984929_640.jpg

Стратегія

Перевага Женеви

Женевська школа стратегії економіки та менеджменту 2025 року зосереджується на тому, що ми називаємо "Женевським перевагою" - наша школа зосереджується на міждисциплінарних сферах, в яких наші сильні сторони відповідають унікальним можливостям, які пропонує Женева.

Наше завдання

  • Ми виховуємо відповідальних лідерів для різноманітного та змінюваного суспільства.
  • Ми створюємо та поширюємо знання, що базуються на доказах, що робить різницю у тому, як організації ведеться на постійній основі.
  • Ми співпрацюємо з приватним та державним секторами за допомогою науково-дослідницької та виконавчої освіти.

Наше бачення

Як Школа економіки та менеджменту в Женевському університеті ми прагнемо бути лідером у галузі дослідження та освіти в області аналітики, управління та сталого розвитку, в яких Женева має унікальну позицію.

Наші стратегічні напрямки

Ми вирішуємо складність сучасних викликів, зосереджуючи увагу на трьох міждисциплінарних напрямках, які вимагають узгоджених зусиль від нашого факультету та співробітників школи та університету:

Аналітика

Бізнес-аналітика, великі дані, оцифрування та кількісний аналіз є основними сильними сторонами нашої школи. Женева - світовий фінансовий центр та штаб-квартира багатьох компаній, що займаються споживчими та розкішними товарами, які потребують усунення своїх цифрових перетворень. GSEM має унікальну можливість допомогти їм у вирішенні цього завдання.

Управління

Наша школа розвинула ключову силу в економіці та управлінні складними корпораціями, установами та ринками, що мають важливу глобальну роль. GSEM має унікальну можливість надавати цей досвід багатьом міжнародним організаціям та міжнародним корпораціям у Женеві.

Стійкість

Сталість, корпоративна соціальна відповідальність та державно-приватні партнерства традиційно були однією з основних сильних сторін нашої Школи, яка почалася як факультет соціальних наук. Оскільки Женева є домом для багатьох міжнародних організацій та неурядових організацій, які займаються проблемами сталого розвитку та / або стикаються з ними, GSEM має унікальну можливість їх підтримувати.

Наші цінності

Грубість

Ми піклуємось про строгість, а це означає, що всі наші дії виконуються якомога строго. У своїй діяльності ми прагнемо до досконалості та безперервного вдосконалення.

Релевантність

Ми зосереджуємось на актуальності, яка є керівним принципом для всіх наших заходів. Питання, на які ми звертаємо увагу, для організацій та суспільства.

Відповідальність

Ми діємо відповідально у всіх наших діях. Ми розглядаємо наслідки наших дій для багатьох зацікавлених сторін, а також заохочуємо таку поведінку в інших.

Членство та визнання

Женевська школа економіки та управління на національному та міжнародному рівні визнана та акредитована за якість своїх навчальних програм, виконавчої освіти, дослідницьких та допоміжних заходів.

AAQ

Як шкільний факультет Женевського університету, Швейцарська агенція акредитації та забезпечення якості (AAQ) включена до системи контролю якості. ААВ регулярно проводить перевірки всіх швейцарських університетів.

AACSB

GSEM є членом Асоціації розвитку університетських шкіл бізнесу (AACSB). AACSB надає послуги з забезпечення якості, інформації про бізнес-освіту та підвищення кваліфікації більш ніж 1600 організаціям-членам і майже 800 акредитованим бізнес-шкілам у всьому світі.

AMBA

Асоціація МВА (AMBA) акредитувала програму Executive MBA та міжнародні організації MBA з 2006 року, що відображає якість наших навчальних програм та виконавчої освіти.

EFMD

GSEM є членом Європейського фонду розвитку менеджменту (EFMD). EFMD нагороджує престижну акредитацію EQUIS.

GBSN

GSEM є членом Глобальної мережі бізнес-шкіл (GBSN); ексклюзивна мережа з понад 100 провідних бізнес-шкіл, що сприяють обміну знаннями та співпраці з метою покращення доступу до якісної, відповідної місцевої освіти менеджменту та підприємницької освіти для країн, що розвиваються.

PRME

GSEM є розвиненим учасником принципів відповідальної освіти в галузі управління (PRME) з 2017 року. PRME - це ініціатива, підтримана Організацією Об'єднаних Націй, яка була заснована в 2007 році як платформа для підвищення рівня сталого розвитку в школах у всьому світі та оснащення сьогоднішні ділові студенти з розумінням і здатністю доставити зміни завтра.

Наша спадщина

Женевська школа економіки та управління (GSEM) - одна з дев'яти шкіл Женевського університету, яку заснував Жан Кальвін у 1559 році . Називається Académie de Genève, ця установа спочатку була задумана як богословська та гуманістична семінарія, яка є опікуном Доктрини реформ. Під час Просвітництва видатні вчені знайшли тут натхнення та запроваджені нові дисципліни, такі як фізичні та природні науки, право, філософія. Академія пролила своє церковне покликання під час політичних та соціальних потрясінь 19 століття, і після створення медичного факультету в 1873 році він став університетом.

У 1914 році був заснований факультет економічних та соціальних наук (SES). Протягом багатьох років факультет став однією з найбільших шкіл Женевського університету та включав сім відділів: економіка, економетрія, бізнес-адміністрування (Hauts Études Commerciales (HEC) Genève), географія, політологія, міжнародні відносини та соціологія. У 1999 році було завершено будівництво нової будівлі Uni Mail у центрі міста Женеви та відкрита двері. З тих пір він організував факультет SES та GSEM.

У 2014 році Женевський університет вирішив посилити свої компетенції в галузі економіки та управління шляхом об'єднання факультету економіки та управління бізнесом (HEC) з метою створення нової автономної школи - Женевської школи економіки та управління (GSEM). Ця ініціатива спрямована на зміцнення освітнього процесу в економіці та менеджменті міста і Кантону Женеви, а також на дослідження.

З тих пір GSEM значно зросла та набрала декілька нових професорів, які поєднують найсучасніші дослідження з досконалістю в навчанні для подальшого підвищення якості навчальних програм GSEM. У 2015 році програма бакалавра з економіки та управління була реформована, щоб задовольнити попит на високоякісну, двомовну підготовку студентів. GSEM також розробила свої магістерські програми далі, пропонуючи як послідовні (попередній досвід), так і професійні програми після закінчення навчання.

Розташування

  • Geneva

    Uni Mail, Bd du Pont-d'Arve 40, 1205, Geneva

Програми

Запитання