We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Gdansk Foundation for Management Development
Gdansk Foundation for Management Development

Gdansk Foundation for Management Development

Gdansk Foundation for Management Development

Введення

Хто ми

Gdansk Foundation for Management Development (GFKM) – це навчальна та консалтингова фірма, яка спеціалізується на навчанні, підтримці та проектах розвитку для управлінського персоналу та працівників великих і середніх вітчизняних та іноземних компаній.

Ми є одним із найбільших і найдосвідченіших навчальних закладів у Польщі. Ми пропонуємо повний спектр програм, включаючи Executive MBA, навчання в компанії, відкрите навчання, аспірантуру, коучингові програми та консультаційні проекти, які забезпечують нашим клієнтам виняткову синергію оригінальності та практичної цінності.

Як ми працюємо

У GFKM ми використовуємо сучасні та практичні рішення. Однак ми не використовуємо певні методи просто заради їх використання. Важливим є досягнення оптимальних результатів для поставленої мети. Інструменти, які ми використовуємо на курсах Executive MBA, під час програм розвитку та консультаційних програм або навчальних сесій, ретельно відібрані, щоб дати учасникам можливість максимально використати заняття.

Серед інструментів, які ми використовуємо:

Навчання на основі діяльності

Навчальні заняття в GFKM проводяться з використанням інтенсивних інтерактивних методів, включаючи велику кількість кейсів, вправ, прикладів із реального життя, відео та комп’ютерного моделювання. Тренери регулярно використовують Activity Based Learning (навчання на основі виконання дій) на своїх уроках.

Мета ABL змінює роль тьютора. Для них важливіше сприяти навчанню, а не бути авторитетом, який володіє конкретними знаннями. Якщо хтось чимось цікавиться, будь то проблема, спорт чи інше заняття, то такій людині допоможуть дізнатися про це більше. Навчальні теми можна подати у привабливій формі, де ігри та експерименти відкривають шлях до подальших знань.

Навчання, засноване на діяльності, призначене для дорослих, які найчастіше навчаються з практичних міркувань, щоб виконати поставлене завдання. Метод полягає в підпорядкуванні курсу навчання одній обраній діяльності. Учасники отримують знання та навички, необхідні для виконання конкретного завдання (міні-проекту) та роботи над ним під час навчання. Метод ABL зазвичай вважається найбільш підходящим для тренінгів у бізнесі та для отримання практичних навичок.

SDI – Перелік розвитку міцності

SDI – це інструмент, який дозволяє отримати інформацію про мотиваційні фактори у двох ситуаціях:

  • коли все йде добре і
  • коли є конфлікт, суперечка, стресова ситуація.

Це ключова інформація, оскільки вона дозволяє нам зрозуміти, чому певні люди впливають на нас і як ми можемо вплинути на них! Окрім цього, ми можемо навчитися розпізнавати справжні механізми, що лежать в основі міжлюдських стосунків, а також як налаштувати нашу мову, щоб передавати повідомлення більш гнучко та ефективно.

Консультанти GFMD пройшли навчання в британській компанії для ефективного навчання з використанням методу SDI. Під час семінарів студенти заповнюють анкети, які дають уявлення про їхню поведінку за методом SDI.

Insights Discovery®

Insights Discovery — це інструмент, який підтримує розвиток вашої організації та її персоналу. Це анкета, яка вивчає стилі роботи у вашому робочому середовищі. Його можна використовувати під час:

  • вербування
  • покращення комунікації між співробітниками
  • переговори з клієнтами – це також добре працює для комерційних стратегій
  • мотивація співробітників керівником під час командоутворення

Розташування

  • Pomorska

    Aleja Grunwaldzka,472, 80-309, Pomorska

Запитання