Keystone logo
Glasgow Caledonian University, London (GCU London) MBA Global Masters of Business Administration
Glasgow Caledonian University, London (GCU London)

MBA Global Masters of Business Administration

London, Великобританія

1 Years

Англійська

Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 10 000 / per year *

На кампусі

* 10 000 фунтів стерлінгів

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Ця програма МВА, яка проводиться в Лондонському кампусі Каледонського університету Глазго, розроблена навколо нашої відданості Загальному благу та Принципам ООН щодо відповідального менеджменту (PRME). Ця особлива програма MBA розроблена для підприємливих та соціально налаштованих людей, які прагнуть стати професійним менеджером з інстинктом створення сталого бізнесу в соціально відповідальній манері.

This practical and applied programme provides insight into the everyday challenges confronting managers within a range of business and third sector organisations across the globe. We emphasise the role, contribution and integration of the key business functions to enhance your ability to design and deliver effective organisation-wide strategies.

Ця динамічна та складна програма вимагає вашої енергійної участі. Як і ви, ваші однолітки будуть амбітними, високомотивованими та налаштованими на успіх. Ми з нетерпінням чекаємо можливості вітати вас у програмі та в нашій глобальній мережі випускників соціально відповідальних лідерів.

GCU London attracts outstanding graduates, from all over the world, and offers an unrivalled student experience and international employability.

GCU пишається тим, що має передовий кампус у центрі Глазго. Зі створенням Glasgow Caledonian New York College ми стали першим іноземним вищим навчальним закладом, який присуджує дипломи в Нью-Йорку.

У рамках цієї програми ви матимете можливість провести двотижневий період навчання в будь-якому з цих захоплюючих місць.

Student Experience

GCU London знаходиться в одному з найжвавіших і космополітичних міст світу.

Тут є найкраще з кожної культури, усі інтереси та хобі та всі види мистецтва на вашому порозі. Найкраще те, GCU London знаходиться в одному з найцікавіших і найперспективніших районів Лондона; Spitalfields, будинок легендарної Brick Lane, Old Spitalfields, Petticoat Lane Markets та багато іншого.

The campus offers a unique range of MBA and MSc courses, high-quality teaching and links with international businesses.

GCU London provides students with an enriching and diverse learning experience underpinned by a vibrant international, intellectual and cultural life. We attract students from over 56 countries, from a range of backgrounds from all corners of the world.

Прийом

Навчальний план

Карєрні можливості

Зручності

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Майстер ділового адміністрування
    • London, Великобританія
  • МВА бізнес-адміністрування
    • Wrexham, Великобританія
  • Магістр ділового адміністрування (MBA)
    • London, Великобританія