Keystone logo
GBSB Global Business School MBA в Барселоні
GBSB Global Business School

MBA в Барселоні

Barcelona, Іспанія

15 Months

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Oct 2024

EUR 19 650 / per year *

На кампусі

* на один навчальний рік

Введення

Програма MBA на кампусі GBSB Global Business School у Барселоні – це революційний 15-місячний курс, розроблений для амбітних людей, які прагнуть зробити значний вплив у світі бізнесу. Він ідеально підходить для професіоналів, які прагнуть покращити свої лідерські навички, підприємницьке мислення та інноваційні здібності до вирішення проблем. Програма поєднує стійкі практики, етичний бізнес та передові технологічні знання, щоб підготувати студентів до викликів сучасного бізнес-ландшафту.

GBSB Global постійно входить до числа найкращих бізнес-шкіл Європи. Наша програма MBA отримала нагороди за інноваційну навчальну програму, винятковий викладач і міцні зв’язки в галузі. Нас визнають авторитетні організації, такі як QS World University Rankings та Європейський фонд розвитку менеджменту (EFMD).

Оновлений навчальний план на 2024 рік: наша програма MBA була ретельно оновлена, щоб відобразити останні тенденції галузі та вимоги ринку. Нова навчальна програма включає передові курсові роботи, розширені технології навчання та розширені можливості спілкування.

Факультативні курси: студенти можуть спеціалізуватися в різних областях за допомогою наших факультативних напрямків, зокрема:

  • Штучний інтелект і майбутнє
  • Стійкість і управління
  • Споживчий досвід у цифровому середовищі

Навчальний план

Рейтинги

Результат програми

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Why study at GBSB Global Business School

Про Школу

Запитання