Keystone logo
Frankfurt School of Finance & Management MBA з міжнародного менеджменту охорони здоров'я (IHM)
Frankfurt School of Finance & Management

MBA з міжнародного менеджменту охорони здоров'я (IHM)

Frankfurt, Німеччина

20 Months

Англійська

Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 39 500 / per year

На кампусі

Введення

Чому MBA в галузі охорони здоров'я?

Frankfurt SchoolНеповний робочий день MBA з міжнародного менеджменту охорони здоров'я призначений для працюючих медичних працівників, щоб забезпечити повне розуміння міжнародного бізнесу охорони здоров'я.

Програма спрямована на розвиток відповідальних лідерів охорони здоров'я та оснащення їх практичними навичками ведення бізнесу, передовими підприємницькими навичками, лідерськими навичками та чесністю, щоб долати виклики глобалізованого сектору охорони здоров'я.

Це сприяє підвищенню обізнаності щодо проблем охорони здоров’я, тенденцій і практик, які можуть вплинути на майбутнє. Міжнародні місця навчання в Європі, Америці та Азії та різноманітний студентський контингент гарантують справді міжнародний досвід.

Заочна форма навчання, повна форма навчання

У 10 модулях, кожен із яких триває 7 днів, учасники отримують академічну та реальну основу для кар’єри в секторі охорони здоров’я, працюючи повний робочий день. Баланс між навчанням на кампусі та поза ним гарантує мінімальне порушення професійного життя.

Основні моменти

 • Глобальна перспектива: міжнародні місця, викладачі та учасники
 • 20 місяців заочної форми навчання, включаючи дипломну роботу
 • Проста заявка - для вступу не потрібні GMAT або GRE
 • Інноваційна навчальна програма з упором на загальне управління в охороні здоров'я
 • Інтерактивне навчальне середовище
 • Доступ до високопрофесійних практиків (на стороні постачальника та постачальника)
 • Розгалужена професійна мережа
 • Акредитований кількома міжнародними агентствами

Всесвітній фокус

По всьому світу – у кожній лікарні, клініці, лабораторії та організації, пов’язаній з охороною здоров’я, є команди висококваліфікованих професіоналів охорони здоров’я, які зосереджені на бізнес-практикі, яка керує галуззю охорони здоров’я.

Це лікарі, адміністратори, менеджери та керівники, які беруть активну роль у формуванні світу охорони здоров’я через своє лідерство.

MBA IHM пропонує унікальний і захоплюючий міжнародний досвід з:

 • міжнародні локації
 • Міжнародний факультет
 • іноземні студенти.

Досвід навчання

Підприємницький, міжнародний, міжкультурний

Спробуйте програму MBA зі справді міжнародним фокусом щодо систем охорони здоров’я та ринків, місць розташування, студентів та академічних, а також корпоративних партнерів.

В епоху глобалізації глибоке розуміння іноземних культур може бути як цінним академічним надбанням, так і збагаченням особистого досвіду.

Немає кращого способу дізнатися про різні системи охорони здоров’я, практики та ринки в усьому світі, ніж відвідати їх!

Командна робота

Навчайтеся з однокласниками з усього світу та обмінюйтеся досвідом, залучаючи провідних національних та міжнародних експертів у сфері охорони здоров’я: у лікарнях чи клініках або організаціях, таких як охорона здоров’я та біотехнології, фармацевтика, медичне обладнання, надання послуг, інформаційні технології, консалтингові компанії та державні установи.

Або спілкуйтеся з випускниками, які працюють у галузі, і глибше досліджуйте різні сектори охорони здоров’я.

Інноваційне навчання: Підприємницький бізнес-план

Ефективна охорона здоров’я вимагає лідерства, розумних навичок прийняття рішень і досвіду. Крім того, це вимагає підприємницького мислення та бажання впроваджувати інновації в тому, як надаються медичні послуги.

У сфері інновацій життєво важливо йти в ногу. Надійний бізнес-план може бути різницею між простою ідеєю та успішним бізнесом. У процесі його створення ви розвинете розуміння стратегічного планування, ситуації на ринку та конкурентних переваг.

Кейс-стаді навчання

Наш MBA IHM базується на суміші теоретичного навчання, підкріпленого та підкріпленого тематичними дослідженнями та груповою роботою за гарвардською моделлю викладання.

Тематичні дослідження були розроблені для досягнення цілей класу - на основі реальних ситуацій і зосереджені на охороні здоров'я. Крім того, наших учасників просять принести власні кейси, пов’язані з роботою. Іншими ключовими елементами є командна робота та групові презентації.

Гостьові лекції та візити на сайт

Лідери галузі приєднуються до студентів із різним походженням і культурами, щоб обговорити поточні реальні виклики та можливості в міжнародному середовищі охорони здоров’я.

Виникає багато можливостей, як на кампусі, так і під час різноманітних візитів на сайт, щоб взаємодіяти з експертами з охорони здоров’я, ключовими гравцями галузі та інноваційними підприємцями в галузі охорони здоров’я.

Коучинг

MBA IHM Leadership Coaching пропонує індивідуальний коучинг, розроблений для задоволення ваших потреб, де б ви не були на шляху до досягнення свого лідерського потенціалу.

Міжнародні партнери та локації

Наша мета: забезпечити доступ до впливових глобальних мереж

У Frankfurt School MBA International Healthcare Management допомагає професіоналам досягти тонкого балансу між охороною здоров’я та управлінням. Це найкраща програма такого роду, яка підтримується чудовими міжнародними партнерами:

Бізнес-школа університету Джонса Хопкінса Кері

Викладання бізнесу з урахуванням гуманності: Бізнес-школа Кері Університету Джона Хопкінса розвиває сміливих бізнес-лідерів і трансформує організації, спільноти та суспільство за допомогою різноманітних точок зору, багатопрофільної освіти та глобально свідомого підприємництва.

Профіль класу

Учасники будуть керівниками вищої ланки або високим потенціалом з великими повноваженнями в організаціях охорони здоров’я, які особисто бажають просуватися та шукати посади з підвищеною відповідальністю та лідерством у майбутньому.

Інформаційні події

Бажаєте отримати враження з перших рук про те, якими насправді є наша бізнес-школа та наша програма МВА? Познайомтеся з директором програми MBA у Франкфурті, поспілкуйтеся з поточними студентами, візьміть участь у лекції в аудиторії або відвідайте наш кампус. Це все можливо завдяки індивідуально запланованим зразкам лекцій і нашим регулярним вечором MBA!

Зразки лекцій

Відвідайте курс MBA цього семестру, щоб обговорити тематичне дослідження з викладачами та поточними студентами MBA. Це ваш шанс

 • досвід типових предметів у класі,
 • методи навчання, і
 • методи навчання.

Не соромтеся зв’язатися з нашою командою MBA, щоб домовитися про відвідування кампусу, включаючи екскурсію по кампусу

Вечори MBA

Дізнайтеся більше про наші програми MBA та EMBA на одному з наших вечорів MBA! Скористайтеся особистими бесідами з нашими професорами та керівниками програм і дізнайтеся, яка програма може допомогти вам повністю реалізувати свій потенціал.

Прийом

Навчальний план

Акредитації

Ідеальні студенти

Карєрні можливості

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання