Keystone logo
© Uni.
Flanders Business School

Flanders Business School

Flanders Business School

Введення

Бізнес-освіта на стику підприємництва та менеджмент

Flanders Business SchoolЗаснована в 1977 році, не було до цих пір незалежного інституту. Це дозволяє нам в повній свободі, особистої підготовки і химерних концепцій для розробки Tailor наших студентів. Ми пишаємося тим, що ми близькі до наших ділових партнерів і здатні гнучко реагувати на їхні потреби, навіть якщо ця зміна.

У 2013 році Flanders Business School був близьким партнером - пейзаж з KU Левен. Таким чином, робочі місця FBS-кампус тепер повністю інтегровані в сусідній кампус KU Leuven в Корте Nieuwstraat. Тісна співпраця з університетом пропонує нашим студентам можливість користуватися по близькості від провідного науково-дослідного інституту з миром - широкої мережі і багатий досвід практично в усіх предметних областях. Вони можуть використовувати бібліотеку в університетському містечку, науково-дослідних баз даних, комп'ютерних класів та інших впроваджений університет обчислювальних ресурсів. Ми проводимо це партнерство щасливо в нашому логотипі і фірмовому стилі.

Крім того, ФБС також міжнародно орієнтованих; так як ми працюємо з Kellogg School управління (Чикаго) і Індійський інститут управління Калькутті (IIMC).

Flanders Business School буде, від нашої уваги на підприємництво, місце відкритої дискусії щодо стратегії, управління та інновацій в якості ключів до соціального прогресу.

У бізнес-школі, ми пропонуємо нашим студентам освіту, яке засноване на поєднанні високої якості наукових досліджень і визнаних кращими практиками, ми заохочуємо особисту ініціативу і критичне відображення в культурі консультацій, співпраці, солідарності і свободи. Тому FBS вельми міждисциплінарні та мультидисциплинарная орієнтований і ми активно працюємо з партнерами в країні і за кордоном.

FBS виступає за активну участь в соціальній та економічній дискусії, і до розвитку суспільства знань.

місія

Підприємці керувалися і дозволяють бізнес-лідерам.

бачення

Підприємства та підприємці є важливою частиною нашої економічної тканини. Flanders Business School бажає активно підтримувати їх.

У FBS ми бачимо той факт, як виклик для створення цінності для обох наших партнерів і наших студентів.

Ми вважаємо, що ретельний бізнес- (або управління) навчання з акцентом на практичному вимірі підприємництва може зробити різницю - звідси: Бізнес освіта на стику підприємництва та управління. Крім того, чому ми в наших програмах об'єднати знання і навички від звичайних бізнес-курсів з випадками, що наші студенти - зроблені - майже всі самі підприємці.

З нами ви вийшли з дипломом, підприємницьким ставленням і планом!

цінності

  • Досконалість у всьому, ми робимо
  • Залучення учасників і їх справи
  • Міжнародний сфера співпраці

Розташування

  • Antwerp

    Flanders Business School Sint-Katelijnevest 26-28 , 2000 , Antwerp

    Програми

    Запитання