Faculty of Agriculture - Banat University Of Agricultural Sciences And Veterinary Medicine Timisoara

Faculty of Agriculture - Banat University Of Agricultural Sciences And Veterinary Medicine Timisoara

Faculty of Agriculture - Banat University Of Agricultural Sciences And Veterinary Medicine Timisoara

Введення

Університет Банат в сільськогосподарських наук та ветеринарної медицини "Король Майкл I Румунії" Тімішоара(BUASVM) є установою, що спеціалізуються на агрономічної і ветеринарної вищої освіти, з національною і європейською шкали.

BUASVM знаходиться в місті Тімішоара, столиця повіту Тіміш, в західній Румунії, недалеко від сербського і угорського кордону, недалеко від столичних міст Відень, Будапешт і Белград. Тімішоара вважається неформальною столицею місто історичної області Банат, будучи основними соціально-економічного та культурного центру, в західній частині Румунії. У Тімішоара жити разом в гармонії багатьох етнічних груп, таких як німці, угорці, італійці, серби, і болгари. Місто є кандидатом на став, в 2021, європейської столиці культури.

Король Майкл I Румунії оприлюднив закон 617 / 30.07.1945 про створення факультету агрономії в політехнічних Тімішоари. Через +1948 реформи, факультет агрономії був перетворений в агрономічному інституті Тімішоара. Після грудня 1989 року університет має безперервну еволюцію, зазначений диверсифікації областей і спеціалізацій в освітній пропозицію на фонів модернізації агрономічної вищої освіти.

В даний час BUASVM працює з 6 факультетів (сільське господарство, садівництво та лісівництво, управління в сільському господарстві, ветеринарії, зоотехнії та біохімічні і біотехнологій, технологій харчової промисловості), на загальну суму програм 27 бакалаврів, 25 магістерських програм та 2 докторські школи (рослинних і тваринних ресурси і ветеринарії).

Факультет сільського господарства Тімішоара є найстарішим факультет нашого університету. Факультет сільського господарства, корениться в історії, постійно збагачується новими спеціалізаціями, які відповідають вимогам суспільства, що працюють в 6 програм бакалаврату, 7 магістерських програм та докторської школи.

У всіх цих областях і спеціалізаціях, студенти навчаються в денних курсів і курсів дистанційного навчання (останнє можливо для спеціалізації сільського господарства і захисту навколишнього середовища і техніки в сільському господарстві). 4-річний цикл (3 роки в разі біології), супроводжується випускному іспиті, який надає титул "бакалавра наук в машинобудуванні" (для спеціальностей сільське господарство, захист рослин, інженерної екології та охорони в сільському господарстві, межеванию і кадастру, машини і обладнання для сільського господарства і Їжа промисловість і Сільське викладаються англійською мовою), І "бакалавр в області біології" (для спеціалізації біології).

Користь з традиції і потенціал майбутнього розвитку, спеціалізація сільського господарства відповідає сучасним вимогам в галузі сільського господарства, навчання агрономів, здатних впровадження нових технологій і систем рослинництва, забезпечення і підвищення родючості грунтів і збалансованого харчування рослин по відношенню до стандартів з охорони навколишнього середовища.

Компетенції, набуті нашими випускниками в сільському господарстві є: розвиток стійких виробничих технологій сільського господарства, організації та координації досягнення виробничих процесів, розробці стратегій для здійснення спільної сільськогосподарської політики на національному рівні, діагностиці та ведення питання, пов'язані з організацією і управлінням сільського господарства ферми, що виробляють біологічний матеріал високої якості для розмноження культур, що аналізують сільськогосподарські угіддя, управління і виділення коштів для сільського господарства, що забезпечують консультаційні та служб поширення в сільському господарстві.

Студенти забезпечені недавно модернізованих навчальних областях, лекційні зали, лабораторії, практики лабораторій, семінарів. Практика студента відбувається в дослідних полях і на великих приватних ферм із Західної Румунії. BUASVM надає освітні та наукові напрямки відповідно до діючих правил.

Університетський кампус отримав Сертифікат підвищення кваліфікації в найкращих CAMPUS категорія нагороджений Міжнародного конкурсу Наука і освіта в Оксфорді, Великобританія, 2014 університетському містечку, є гуртожитки забезпечення належного розміщення в 402 номерах з близько 1456 місць; Бібліотека з книгою обслуговування, внутрішніх і інтернувати національних видавничих послуг та міжнародної служби обміну; університет Кафетерій має близько 500 місць, і харчування подається добре відомо всьому місту за її якість і справедливою ціною; Спортзал і спортивні майданчики (Тенісний корт система штучної трави покриття, тенісний корт, шлак систему покриття, гандбол судом штучна система трави покриття, баскетбольний майданчик-конкретна система покриття, волейбол); студент диспансер який включає в себе загальне медичне диспансер та гігієни центр стоматологічної; і дитячий сад, Щоб подати заявку на нашій спеціалізації в Сільське викладаються англійською мовою(Або за іншими спеціалізаціями), ступінь бакалавра диплом є обов'язковим.

Розташування

  • Calea Aradului nr.119, 300645 Timişoara, jud. Timiş, România, 300645, Timișoara

Запитання