Keystone logo
Exeed College MBA в галузі глобального управління охороною здоров'я
Exeed College

MBA в галузі глобального управління охороною здоров'я

12 Months

Англійська

Денне навчання

AED 32 000 *

Дистанційне навчання

* гнучкий план розстрочки

Введення

Менеджери охорони здоров’я — це фахівці, які беруть участь у повсякденному прийнятті рішень, а також у довгостроковому прийнятті рішень у лікарнях, клініках або медичних установах. Менеджери охорони здоров’я відповідають за розробку політики, управління людськими ресурсами, покращення бізнес-підрозділу та управління операціями, включаючи закупівлю та постачання лікарняного обладнання, крім покращення якості обслуговування пацієнтів.

Річний MBA (магістр ділового адміністрування) з менеджменту охорони здоров’я — це комплексна програма, розроблена для медичних працівників, які з нетерпінням чекають чудової кар’єри в галузі охорони здоров’я. Після завершення програми студенти отримають розширений диплом аспіранта з глобального менеджменту охорони здоров’я від Cambridge International Qualifications, Великобританія, і ступінь MBA з глобального менеджменту охорони здоров’я від Католіцького університету Мурсії, UCAM.

Доставка – онлайн

Програма буде проходити через найсучаснішу систему онлайн-навчання, і всі учні матимуть доступ до міжнародних журналів та книг. Усі програми проводитимуться міжнародними викладачами, а студенти зможуть відвідувати живі лекції від старших міжнародних факультетів, увійшовши в систему. Усі сесії будуть записані, а студенти зможуть прослухати лекції у вільний час. LMS має можливість проведення сесій з роз’яснення сумнівів та онлайн-занять в класі. Заняття проводитимуться двічі на тиждень (у неділю та вівторок) по три години.

Прийом

Про Школу

Запитання