Keystone logo
Exeed College MBA в галузі енергетики та сталого розвитку - UCAM, Іспанія
Exeed College

MBA в галузі енергетики та сталого розвитку - UCAM, Іспанія

Sharjah, Сполучені Арабські Емірати

12 Months

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

AED 32 000 / per course

Дистанційне навчання

Введення

Інноваційна програма в галузі енергетики та сталого розвитку розроблена для професіоналів, які шукають кар'єру в галузі енергетики та сталого розвитку, або для професіоналів, які мають намір освоїти сферу управління енергією. MBA в галузі енергетики та сталого розвитку охоплюватиме модулі з енергетики, енергетичного переходу, альтернативних джерел енергії, стійких технологій та економіки, балансування та зберігання енергії та правового та нормативного середовища енергетичного бізнесу.

Річний онлайн MBA в галузі енергетики та сталого розвитку - це комплексна програма, розроблена для професіоналів у галузі енергетики та сталого розвитку, які з нетерпінням чекають керівних або вищих адміністративних ролей у сфері інформаційних технологій. Після завершення програми учні отримають диплом післядипломної освіти в галузі енергетики та сталого розвитку від Кембриджської міжнародної кваліфікації, Великобританія, і ступінь MBA в галузі енергетики та сталого розвитку Університету Католіки де Мурсія, UCAM.

Студенти, які вступають на програму МВА в галузі енергетики та сталого розвитку, вивчатимуть основні модулі з міжнародних людських ресурсів, управління стратегічними змінами, стратегічного менеджменту, лідерства та управління операціями, а також спеціалізовані модулі зі сталої енергетики та глобалізації 21 століття в першій частині, тоді як у другій частині студенти проходитиме модуль «Соціально-економічно-правове середовище» та дипломну роботу.

Про UCAM

Університет Католіки де Мурсія, UCAM, заснований у 1996 році, є одним із повністю акредитованих університетів, що швидко розвиваються в європейському регіоні. Розташований у Мурсії, Іспанія, з навчальними центрами в ОАЕ, Індонезії та Сінгапурі, UCAM пропонує понад 163 курси, включаючи бізнес-адміністрування, охорону здоров’я, інформатику, спортивний менеджмент та інженерію. Університет має стратегічне партнерство з більш ніж 360 міжнародними університетами, включаючи Стенфордський університет, Національний університет Сінгапуру та Національний технологічний університет. UCAM також є членом Erasmus Mundus та Universia. Програма UCAM E-MBA входить до 10 найкращих у регіоні, і наразі в університеті навчається понад 21000 активних студентів. UCAM акредитує та нагороджує програму MBA з загального менеджменту, MBA з бізнес-аналітики, MBA з операцій та управління проектами, MBA з лідерства в галузі охорони здоров’я та безпеки, MBA з глобальної банківської справи та фінансів, MBA з гнучкого управління ланцюгом поставок, MBA з глобального управління охороною здоров’я, MBA в галузі енергетики та сталого розвитку, MBA з бухгалтерського обліку та фінансів і MBA з маркетингового менеджменту.

Прийом

Навчальний план

Результат програми

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання