Keystone logo
Exeed College MBA в галузі енергетики та сталого розвитку
Exeed College

MBA в галузі енергетики та сталого розвитку

12 Months

Англійська

Денне навчання

AED 32 000 *

Дистанційне навчання

* гнучкий план розстрочки

Введення

Енергетичний менеджмент є функцією планування та функціонування одиниць виробництва та споживання енергії. Енергоменеджер відповідає за збереження ресурсів, захист клімату та економію витрат. Стала енергія – це енергія, яка задовольняє потреби нинішніх поколінь, не завдаючи шкоди здатності майбутніх поколінь задовольняти власні потреби. Стала енергетика — це пошук чистих, відновлюваних джерел енергії — джерел, які відновлюються самі, а не джерел, які можуть бути виснажені. Спеціалізація Pathway в галузі енергетики та сталого розвитку призначена для власників бізнесу та енергетичних менеджерів, які впроваджують або керують стійкою енергетикою для своїх організацій. Спеціалізація Pathway в галузі енергетики та сталого розвитку буде зосереджена на енергетичному менеджменті, альтернативних джерелах енергії, енергетичному переході, стійких технологіях та економіці, балансуванні та зберіганні енергії, правовому та нормативному середовищі енергетичного бізнесу.

Річна програма MBA (магістр ділового адміністрування) в галузі енергетики та сталого розвитку – це комплексна програма, розроблена для професіоналів, які хочуть отримати знання в галузі сталої енергії та енергоменеджменту. Після завершення програми студенти отримають розширений диплом аспірантури з енергетики та сталого розвитку від Cambridge International Qualifications, Великобританія, і ступінь MBA в галузі енергетики та сталого розвитку від Католіцького університету Мурсії, UCAM.

Студенти, які вступають до MBA в галузі енергетики та сталого розвитку, будуть проходити основні модулі з міжнародних людських ресурсів, управління стратегічними змінами, стратегічного менеджменту, лідерства та операційного менеджменту, а також спеціалізовані модулі з енергетичного менеджменту, сталого управління енергією та глобалізації 21-го століття в першій частині, поки у другій частині студенти складатимуть модуль «Соціально-економіко-правове середовище» та дипломну роботу.

Доставка – онлайн

Програма буде проходити через найсучаснішу систему онлайн-навчання, і всі учні матимуть доступ до міжнародних журналів та книг. Усі програми проводитимуться міжнародними викладачами, а студенти зможуть відвідувати живі лекції від старших міжнародних факультетів , увійшовши в систему. Усі сесії будуть записані, а студенти зможуть прослухати лекції у вільний час. LMS має можливість проведення сесій з роз’яснення сумнівів та онлайн-занять в класі. Заняття проводитимуться двічі на тиждень (у неділю та вівторок) по три години.

Прийом

Про Школу

Про Школу

Запитання