Exeed College

Exeed College

Exeed College

Введення

про Exeed College

Exeed College, запланований на 2016 рік, є престижним підприємством Westford Education Group, яке пропонує найвищі рейтингові онлайн-/заочні академічні програми. Постачальник послуг з управління освітою світового класу, що базується в ОАЕ, Exeed College сприяє програмам докторантури з ділового адміністрування та освіти, спеціалізованим програмам MBA, магістерським програмам у галузі освіти та різноманітним програмам кваліфікації вчителів завдяки своїй широкій присутності в GCC, Африці, Азії, країни Південного Сходу та Європи. Виняткові освітні програми, які пропонують провідні міжнародні університети та організації, що присуджують нагороди, дозволяють учням переосмислити себе та досягти успіху у своїх сферах знань.

Щоб запропонувати дипломи світового рівня, Exeed College знайшов потрібне співвідношення з вищими світовими університетами, які прагнуть запропонувати винятковий досвід студентів, високоякісне навчання, новаторські дослідження та широку співпрацю з першокласними організаціями.

Католицький університет Мурсії, Іспанія, Міський університет, Малайзія, Ліверпульський університет Джона Мурса, Університет Південного Уельсу та Плімутський університет Марджона у Великій Британії, Університет Акація та Каролінський університет у США є основними університетами, які співпрацюють із Exeed College .

Місія

Наша місія полягає в наданні всесвітньо відомих і акредитованих магістерських програм у сферах бізнесу та менеджменту та підготовки вчителів, щоб розширити можливості працюючих професіоналів 21-го століття з обширними знаннями для задоволення їхніх академічних потреб і навичок, які можна передавати. Надійна платформа для працюючих професіоналів, щоб отримати знання, отримати глибоке розуміння та освоїти застосування таких знань на робочому місці; ми робимо внесок у створення чудових організацій, стійких спільнот і, отже, прогресивної нації, яка підтримує етику та чесність.

Бачення

Exeed College планує стати одним із провідних світових постачальників визнаної та акредитованої вищої освіти, освіти керівників і безперервної освіти для працюючих професіоналів і практиків, щоб підготувати, збагатити та надати їм можливості стати експертами та лідерами у своїх сферах діяльності.

Розташування

 • Sharjah

  Suite 704, City Gate Tower, AL Ittihad Road, 515000, Sharjah

 • Oman Online

  Oman Online, Оман

  • Saudi Arabia Online

   Saudi Arabia Online, Саудівська Аравія

   • Singapore Online

    Singapore Online, Сінгапур

    • India Online

     India Online, Індія

     • Dubai

      Exeed School of Business and Finance, Al Nahda, , Dubai

      • Nigeria Online

       Nigeria Online, Нігерія

       • Abu Dhabi

        Abu Dhabi, Сполучені Арабські Емірати

        • Malaysia Online

         Malaysia Online, Малайзія

         Запитання