We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Exeed College

Exeed College

Exeed College

Введення

Про Exeed College

Exeed College , задуманий у 2016 році, є престижним підприємством Westford Education Group, яке пропонує найвищі рейтингові онлайн-/заочні академічні програми. Exeed College , постачальник послуг управління освітою світового класу, що базується в ОАЕ, пропонує докторські програми з ділового адміністрування та освіти, спеціалізовані програми MBA, магістерські програми в галузі освіти та різноманітні програми кваліфікації вчителів завдяки своїй широкій присутності в GCC, Африці, Азії, Південній країни Сходу та Європи. Виняткові освітні програми, які пропонують провідні міжнародні університети та організації, що присуджують нагороди, дозволяють учням переосмислити себе та досягти успіху у своїх сферах знань.

Щоб запропонувати дипломи світового рівня, Exeed College знайшов потрібне місце серед провідних світових університетів, які прагнуть запропонувати винятковий досвід студентів, високоякісне навчання, новаторські дослідження та широку співпрацю з першокласними організаціями.

Universidad Católica de Murcia, Іспанія, City University, Woolf, Malta, Plymouth Marjon University у Великій Британії та Університет Acacia в США є основними університетами, які співпрацюють з Exeed College .

Рішучий прихильник подолання розриву в наданні якісної освіти широким масам шляхом цифровізації, Exeed використав потужність технологій і створив цифрову екосистему за допомогою інтеграції сучасної платформи віртуального навчального середовища (VLE), у тому числі надійна система управління навчанням (LMS), здатна забезпечити синхронне та асинхронне навчання. Використання найсучасніших педагогічних інструментів, повне програмне забезпечення та онлайн-бібліотека забезпечують безперебійне надання наукових ступенів світового рівня та професійних програм вимогливим учням у всьому світі.

Exeed College який сприяє освіті керівників світового рівня, підготовці та кваліфікації вчителів, має видатних міжнародних викладачів, які отримали освіту у відомих університетах і мають багаторічний досвід роботи в промисловості та академічних колах.

Exeed College виступає за інтеграцію, рівність і різноманітність і пишається своєю багатою та різноманітною демографічною групою учнів із понад 50 національностей і понад 10 галузей промисловості.

Місія

Наша місія полягає в наданні всесвітньо відомих і акредитованих магістерських програм у сферах бізнесу та менеджменту та підготовки вчителів, щоб надати працюючим професіоналам 21-го століття широкі знання для задоволення їхніх академічних потреб і навичок, які можна передавати. Надійна платформа для працюючих професіоналів, щоб отримати знання, отримати глибоке розуміння та освоїти застосування таких знань на робочому місці; ми робимо внесок у створення чудових організацій, стійких спільнот і, отже, прогресивної нації, яка підтримує етику та чесність.

Бачення

Exeed College планує бути одним із провідних світових постачальників визнаної та акредитованої вищої освіти, освіти керівників і безперервної освіти для працюючих професіоналів і практиків, щоб підготувати, збагатити та надати їм можливості стати експертами та лідерами у своїх сферах діяльності.

Розташування

 • Sharjah

  Suite 704, City Gate Tower, AL Ittihad Road, 515000, Sharjah

 • Oman Online

  Oman Online, Оман

  • Saudi Arabia Online

   Saudi Arabia Online, Саудівська Аравія

   • Singapore Online

    Singapore Online, Сінгапур

    • India Online

     India Online, Індія

     • Dubai

      Exeed School of Business and Finance, Al Nahda, , Dubai

      • Nigeria Online

       Nigeria Online, Нігерія

       • Abu Dhabi

        Abu Dhabi, Сполучені Арабські Емірати

        • Malaysia Online

         Malaysia Online, Малайзія

         Програми

         Запитання