Keystone logo
European School of Data Science and Technology - ESDST

European School of Data Science and Technology - ESDST

European School of Data Science and Technology - ESDST

Введення

Про ESDST:

Європейська школа даних і технологій (ESDST) спеціалізується на наданні освіти в таких галузях техніки, як наука про дані, штучний інтелект, машинне навчання, робототехніка, кібербезпека, хмарні обчислення тощо.З нами ви не тільки навчаєтесь, але й отримуєте визнані сертифікати та ступені, а також збільшуєте резюме, створюючи портфоліо за допомогою нашої методології гібридного навчання на основі проектів!

201353_Technology-3.png

Партнери ESDST пропонують дипломи, акредитовані RNCP, Міністерство праці Франції, Франція. Крім того, Європейська школа даних і технологій (ESDST) є швейцарською установою, сертифікованою EduQua, з номером сертифікату CH23/00000103. Сертифікація EduQua є підтвердженням якості освіти, яку пропонує ESDST. Крім того, наші курси дають слухачам глибокі знання, що дозволяє їм отримати галузеві сертифікати від AWS, Microsoft, Databricks, Google тощо. Кожна з наших магістерських програм пропонує можливість отримати ступінь, визнаний Міністерством праці Франції, чотири сертифіковані сертифікати Swiss Eduqua та рекомендаційний лист від вашого наставника в галузі.

Спираючись на 15+-річний досвід нашої групи в освіті дорослих з 5400+ випускниками з 80+ країн, ми вдосконалили гібридну методологію навчання, розроблену виключно для дорослих учнів. Ми ретельно розробили трирівневий підхід до розробки курсу, який передбачає співпрацю професіоналів галузі та академічних професорів у формуванні змісту курсу та його подачі через наш передовий електронний кампус. Крім того, ми об’єднуємо кожного учня зі спеціальним менеджером із успіху студентів, щоб підтримувати послідовне спілкування. Наші навчальні табори та наставництво дозволяють учням спілкуватися з професіоналами галузі, щоб навчитися реалізації концепцій.

Ця вищезгадана динамічна синергія гарантує, що наші курси досягають гармонійного поєднання академічної ретельності та практичної практичної освіти. Наша андрагогіка дає вам можливість навчатися у зручний для вас час 24 години на добу, користуючись наставництвом як академічних, так і галузевих професіоналів.

201354_Technology-2.png

Ми надаємо пріоритет проектному навчанню, що дозволяє вам застосовувати концептуальні основи для вирішення реальних проблем. Кожен курс оцінюється через проекти, кульмінацією яких є значний консультаційний проект Capstone. Такий підхід дозволяє розробити повне портфоліо або резюме, що включає щонайменше 13+ проектів після завершення програми. Уявіть собі вплив резюме, збагаченого різноманітними проектами.

Чи готові ви змінити свою подорож як експерт із даних?

Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися про цікаві можливості, які чекають на вас!

Чому ESDST - відмінний вибір для вас!

Розкрийте свій потенціал з ESDST - Ваш шлях до якісної освіти!

European School of Data Science and Technology (ESDST) пропонує можливість отримати персоналізовану освіту найвищої якості в тому режимі, який ви віддаєте перевагу. Ми пропонуємо навчання за 2 моделями - онлайн і на кампусі. Для працюючих професіоналів, які не можуть взяти відпустку, вони можуть здобувати освіту в онлайн-режимі.

Ті, хто віддає перевагу класній кімнаті, можуть обрати навчання в нашому сучасному університетському містечку у Франції, обладнаному передовими комп’ютерними класами, мовними засобами та чудовими спортивними зручностями для сприяння сприятливому навчальному середовищу.

Наша дидактична модель:

Ми є піонерами в онлайн-освіті, оскільки наша група існує понад 15 років у навчанні дорослих. Ми віримо в підвищення компетентності, яке можливе завдяки стратегіям активного навчання, коли учні залучаються до процесу навчання. Щоб досягти цього, ми адаптували 3-рівневий підхід до дизайну курсу та академічної доставки, який можна персоналізувати та доступний 24X7. Наша навчальна програма розроблена професіоналами галузі та експертами з освіти разом, щоб забезпечити практичний зміст курсу та академічну суворість. Усі учні персоналізують своє навчання через наш електронний кампус. Щоб забезпечити своєчасне реагування, для кожного учня призначається менеджер успішності студента. Ми організовуємо регулярні гостьові сесії та Live Boot Camps, усі вони записуються для вашої зручності.

Поглиблений навчальний план

Як спеціальна технічна школа, ми прагнемо забезпечити поглиблену освіту та дослідження в галузі технологій. Наша навчальна програма розроблена, щоб підготувати вас до успіху в галузі, незалежно від того, чи бажаєте ви змінити кар’єру чи прагнете просування у своїй організації. Наша навчальна програма була перевірена професіоналами галузі, щоб забезпечити її відповідність поточним вимогам ринку праці.

Ми пишаємося тим, що наша навчальна програма перевірена професіоналами галузі, щоб запропонувати навчання, необхідне для вступу на роботу.

Програми для підготовки менеджерів вищого рівня та професіоналів галузі!

Ми пропонуємо низку програм, які відповідають потребам усіх учнів. Типовою цільовою групою для наших програм є:

201358_Technology-5.png
 • Лідери менеджменту: будь-хто з досвіду менеджменту або бажаючий бути керівником вищого рівня, який бажає навчитися приймати рішення на основі даних, може розглянути наступні програми, у цих програмах ви навчаєтесь (інструменти управління + дані та їх програми)
  • MBA Business Analytics
  • MBA Управління великими даними
  • MBA Data Science, AI & ML
 • Менеджери, які бажають навчитися проводити поглиблені дослідження у своїх сферах діяльності, можуть розглянути наступні програми, у цих програмах ви дізнаєтеся (менеджмент + спеціалізація управління + інструменти даних та їх додатки), наприклад, підготовка красивих інформаційних панелей, рекомендацій щодо прийняття рішень з використанням даних, тощо)
 • MBA Business Analytics & Intelligence (фінансова аналітика)
 • MBA Business Analytics & Intelligence (Human Resource Analytics)
 • MBA Business Analytics & Intelligence (спортивна аналітика)
 • MBA Business Analytics & Intelligence (Маркетингова аналітика)
 • MBA Business Analytics & Intelligence (Healthcare Analytics)
 • Для технічних експертів, які бажають працювати в області технологій, даних, штучного інтелекту, і будь-кого з досвіду менеджменту, який уже бажає поглиблено навчитися застосовувати технології, рекомендується розглянути наступні програми:
 • MSc Big Data & Business Analytics
 • Магістр наук про дані, машинне навчання та штучний інтелект
 • Магістр штучного інтелекту для робототехніки

Чи знаєте ви, що менеджери, здатні приймати технічні рішення, у середньому отримують вищу оплату? Згідно з нещодавнім опитуванням, даними, зібраними з різних джерел, середня зарплата керівника Data Analytics становить понад 400 000 доларів США.

Чи знаєте ви, що менеджери, здатні приймати технічні рішення, мають у середньому вищі зарплати? Наприклад, згідно з останніми опитуваннями, потенційні клієнти з аналізу даних отримують середню зарплату понад 400 000 доларів США.

Готові виділитися та просунутися у кар’єрі?

Приєднуйтесь до ESDST, вашої надійної установи, яка допоможе вам сяяти в технологічному середовищі, що постійно розширюється!

Відгуки учнів

Особливості кампусу

Європейська школа даних і технологій (ESDST) має 2 кампуси - онлайн-кампус і французький кампус.

Онлайн-кампус дозволяє вам навчатися 24/7, персоналізувати навчання та навчатися у своєму власному темпі. Дослідження свідчать, що людина запам’ятовує лише 30-40% викладання на уроці, однак за допомогою нашого онлайн-кампусу ви можете призупинити записи професора, прослухати їх знову, вчитися заново та практикувати знову і знову, щоб підкреслити своє навчання.

Наш кампус у Франції розташований у Шатору, розташованому в самому центрі Франції, може похвалитися жвавою спільнотою з 60 000 жителів і зручно розташований лише за 2 години мальовничої їзди на поїзді від Парижа. Це стратегічне розташування відкриває цілий світ можливостей досліджувати відомі напрямки Франції та бути в безпечному місці.

Навчальні умови виняткові: повністю обладнані аудиторії, унікальний в Європі лінгафонний кабінет, комп’ютерні класи, лазарет тощо. Інфраструктура просто унікальна: ресторан із кухнею та можливість для студентів придбати місячне повне харчування (3 X день), професійне футбольне поле, яке використовується міською командою, тенісні, бадмінтонні, волейбольні та баскетбольні майданчики, столи для настільного тенісу, бар із більярдним столом і телевізором з великим екраном, доступні для студентів і розташовані на території кампусу. Студії будуть використовуватися для розміщення 200 спортсменів під час Олімпійських ігор у Парижі 2024 року. Студії мають дуже високий стандарт (прибирання, рушники та постільна білизна включені). Для студентів пропонується безкоштовний громадський транспорт на автобусі до центру міста та торгових районів і назад, а також доступна велосипедна дорога з можливістю прокату велосипедів.

  Прийом

  Будь ласка, зверніться до нашого веб-сайту для детальних вимог до прийому.

  Якщо ви хочете з кимось поговорити, подивіться, чи можете ви відвідати наш наступний День відкритих дверей. Ми проводимо день відкритих дверей разом із нашою партнерською школою Rushford Business School, яка пропонує навчання менеджменту.

  Натисніть тут, щоб зареєструватися на День відкритих дверей:

  https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZIkduygpz4rGdOYXLrCaaDWJaJf0a4s4d1q#/registration

  Якщо ви не можете дочекатися наступного дня відкритих дверей, будь ласка, напишіть електронний лист на [email protected]

  Стипендії та фінансування

  Європейська школа даних і технологій (ESDST) запрошує подавати заявки з усього світу. Щоб допомогти учням, чия валюта в країні не така сильна, щоб мотивувати успішних студентів і дослідників тощо, ми пропонуємо різні стипендії в різний час.

  Ми є приватною бізнес-школою, тому ми повинні стягувати плату, однак у минулому учні з низьких доходів мали змогу отримувати до 40% стипендій.

  Будь ласка, подайте заявку на отримання стипендії разом із необов’язковою безкоштовною заявкою. Наша команда приймальної комісії зможе переглянути та повернутися із запропонованою стипендією.

  Розташування

  • Châteauroux

   Voici l'adresse 2 chemin de Beaumont, , , Châteauroux

   • Baar

    Blegistrasse 15, 6340, Baar

    Запитання