We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

European Institute of Applied Science and Management

European Institute of Applied Science and Management

European Institute of Applied Science and Management

Введення

European Institute of Applied Science and Management, ops (EIASM, раніше CBU) входить до числа сучасних приватних навчальних закладів Чеської Республіки, які пропонують професійні ступені. Залучаючи постійний приплив нових студентів з моменту свого створення в 2011 році, він підтверджує свою репутацію першокласного навчального закладу. Він акредитований як Premier Institution визнаним акредитаційним агентством ASIC UK і розташований у центрі Праги. EIASM став членом CPD (Certified Professional Development) і ICA (International Compliance Association).

EIASM пропонує професійні програми BBA, MBA та DBA англійською мовою, а програми MBA та DBA також чеською мовою. Крім того, EIASM також пропонує короткострокові індивідуальні дослідницькі стажування за різними спеціалізаціями як курси підвищення кваліфікації, щоб забезпечити гнучкий професійний розвиток.

Ми надаємо онлайн-підтримку преміум-класу. Навчальні матеріали та відповідна інформація доступні для студентів у системі електронного навчання NEO, яка широко використовується сотнями шкіл та університетів по всьому світу.

Навчальні програми

EIASM використовує багаторічний досвід, оскільки у нас працюють кваліфіковані професіонали та досвідчені менеджери. Співробітники EIASM походять з різних професій і мають багатий академічний і неакадемічний досвід, що гарантує, що ми маємо гарне поєднання аналітичних навичок і досвіду роботи на місцях. Будь ласка, дізнайтеся більше про наших лекторів на www.eiasm.cz . Крім того, ви можете знайти відповідальний, надійний та допоміжний персонал керівництва факультету.

Співпраця

EIASM має розвинену академічну мережу на основі партнерства та угод про обмін студентами з понад 50 університетами по всьому світу. EIASM є членом QISAN.

дослідження

Викладачі публікують публікації в рейтингових журналах Elsevier (Scopus) і Clarivate Analytics (Web of Science) у багатьох галузях і спеціалізаціях (наприклад, економіка, техніка, природничі науки тощо). Крім того, з 2013 року ми організовуємо щорічну міжнародну конференцію, яка індексується в базі даних Web of Science Core та інших службах індексації. Ми підтримуємо відкритий доступ і використовуємо Open Journal System.

Акредитація ASIC

EIASM акредитовано ASIC як провідний заклад. Акредитація ASIC – це освітній стандарт, який:

 • Схвалено Ofsted, радою вищої акредитації у Великобританії
 • Визнано Міністерством внутрішніх справ Великобританії
 • Член BQF (Британський фонд якості)
 • Філія ENQA (Європейська мережа забезпечення якості)
 • Член NARIC (Національних інформаційних центрів академічного визнання)
 • ASIC пройшов оцінку та відповідав вимогам ISO9001:2015, який є сертифікацією для такої сфери «Акредитація навчальних закладів у Великобританії та в усьому світі».

Ми стали членом QISAN (Quality International Study Abroad Network). Наразі ми пропонуємо нові бакалаврські, магістерські та докторські програми.

Стандарти випускників

Ми підтримуємо критичний підхід та аналітичне мислення серед студентів у міждисциплінарному та інноваційному середовищі, де єдиною константою є постійні зміни. Тому наша мета полягає в тому, щоб мати випускників із глобальним, міжкультурним комплексним поглядом, які можуть швидко збирати та аналізувати інформацію та ініціювати, впроваджувати та керувати змінами в особистому та пов’язаному з роботою житті. Типові випускники - це цінні командні гравці з лідерськими здібностями.

Наша місія

Через досягнення своїх студентів і викладачів EIASM бачить прагнення до постійного вдосконалення та досконалості.

EIASM передбачає сильнішу ідентичність, посилену місцевими, національними та міжнародними зв’язками, що принесе користь студентам, викладачам та більшій спільноті інституту.

Розташування

 • Prague

  Pod Vodárenskou věží 1143/4, Praha 8, 182 00, Prague

  Запитання