Keystone logo
© Carrianna Field
ESIE

ESIE

ESIE

Введення

ESIE заснована як бізнес-школа видатного CES Cardenal Cisneros, заснована з метою переосмислення освітньої моделі за допомогою гнучкої та інноваційної методології, що робить її ще більш доступною з точки зору ресурсів і часу.

Ми переосмислюємо ваше професійне майбутнє

Ми розгортаємо вашу професійну кар’єру на 180º, покращуючи всі ваші навички та здібності, щоб ви могли приймати найкращі рішення в режимі реального часу, оцінюючи результати в області кадрів, фінансів, маркетингу та технологічних операцій.

Експоненціальне знання

У ESIE перетворюємо людей на наступних лідерів бізнесу майбутнього, допомагаючи вдосконалювати їхні навички та здібності завдяки нашому чудовому викладачу, 100% практичним заняттям, нашому інноваційному віртуальному кампусу, чудовим кар’єрним послугам та нашим інтенсивним заняттям із зануренням у наших кампусах. Мадрид.

У ESIE ми віримо, що найкращий спосіб навчання – це емоції, і ми піддаємо вас бізнес-кейсам, у яких ви повинні приймати рішення. Кожне навчання пов’язане з емоцією.

Кожен предмет складається з 10 сесій по 90 хвилин, під час яких теорія пояснюється за допомогою різних реальних бізнес-кейсів та аналізується за допомогою методу кейсу.

Щоб отримати від занять максимум користі, студенти повинні заздалегідь підготувати кейси самостійно.

Особисто-професійне примирення

Ми ідеально адаптуємося до особистих і професійних потреб студента. Курс, який триває 1 рік, має загалом 3 дзвінки для доступу, завдяки онлайн-методології, змішаній та з живими заняттями, що робить наше навчання найдоступнішим.

Якісна післядипломна підготовка

У нас є спеціалізований MBA, який робить вас активним суб’єктом у різних практичних сценаріях, де ви навчитеся керувати та мотивувати свою команду, збільшувати оборот компанії, запускати нові продукти, закривати та відкривати нові підрозділи, виходити на нові ринки, працювати з різними культурами та оптимізувати продуктивну діяльність компанії серед багатьох інших ситуацій, які зроблять вас справжнім бізнес-лідером.

Подвійний диплом першого рівня

Наша бізнес-школа пов'язана з CES Cardenal Cisneros у Мадриді, тому ви отримаєте подвійний диплом після здачі фінального проекту магістра.

Розташування

  • Madrid

    Calle del General Díaz Porlier, 58, 28006, Madrid

Запитання