© Fotoatelier Karl Scheuring
ESB Business School

ESB Business School

ESB Business School

Введення

© Fotoatelier Karl Scheuring

194450_Campus_820_x_480_px.jpg

ESB Business School - справді міжнародна.

У міжнародному навчальному середовищі ми виховуємо майбутніх лідерів, які будуть відповідально формувати нашу глобальну економіку та суспільство. ESB Business School є частиною державного університету Ройтлінгена, що фінансується державою, і протягом сорока років встановлює стандарти освіти та підготовки молодих лідерів у сфері міжнародного бізнес-адміністрування та бізнес-інжинірингу. Поруч зі Штутгартом ESB Business School розташована в процвітаючому регіоні, який є домом для багатьох глобальних гравців, наприклад, у галузі автомобільної та машинобудівної промисловості.

Ми живемо міжнародністю

Понад 2100 студентів з приблизно 70 країн живуть і навчаються разом у нашому космополітичному кампусі. Наш девіз ESB «По-справжньому міжнародний» також означає низку освітніх програм із глобальною орієнтацією, інтегроване стажування та семестри за кордоном, а також всесвітню мережу з понад 120 університетів-партнерів у 40 країнах. Завдяки міжнародному досвіду команда професорів із 60 осіб із практичним досвідом, а також багато запрошених лекторів і персоналу додають ще більшої різноманітності нашому жвавому університетському містечку.

Випускники ESB Business School користуються великим попитом серед кадрових рекрутерів у країні та за кордоном. Національні та міжнародні рейтинги університетів також оцінюють концепцію навчання ESB Business School як винятково хорошу. З 2019 року ESB Business School також була акредитована найбільшою у світі організацією з акредитації AACSB International (Association to Advance Collegiate Schools of Business), і, таким чином, належить до вищої ліги бізнес-шкіл світу.

Навчання з ESB Spirit!

Їзда на велосипеді з доброю метою, консультування компаній або поїздка до Організації Об’єднаних Націй у Нью-Йорку: студентські ініціативи ESB Business School можуть багато чого запропонувати. Якими б різноманітними вони не були: усі вони втілюють дух ESB, покращують важливі позашкільні навички – і, зрозуміло, вони дуже веселі!

Розташування

  • Reutlingen

    Alteburgstraße,150, 72762, Reutlingen

Запитання