Keystone logo
Erich Pommer Institut gGmbH Європейський кінобізнес і право LL.M. | MBA
Erich Pommer Institut gGmbH

Європейський кінобізнес і право LL.M. | MBA

Potsdam, Німеччина

4 Semesters

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 21 000 *

Купажований

* одноступенева пряма оплата

Введення

Розвиток єдиного цифрового ринку, помітне зростання дефіциту кваліфікації та наслідки глобальної пандемії ставлять перед європейською аудіовізуальною та розважальною індустрією нові виклики на перехресті творчості, права та бізнесу. Важливість цифровізації, а також неминучої зосередженості на трансформаційному лідерстві та стійкості для завтрашніх кіно- та телекомпаній сьогодні більш очевидні, ніж будь-коли раніше.

Виконавча магістерська програма European Film Business and Law LL.M. | MBA озброює професіоналів і керівників у кіно та телебаченні необхідними навичками та інструментами, щоб компетентно справлятися з цими викликами, забезпечуючи сталий розвиток їхніх компаній і загальне динамічне зростання ринку в Європі. Програма пропонує вичерпне розуміння європейського аудіовізуального та розважального ландшафту з точки зору бізнесу, а також з правової точки зору. Окрім першокласного академічного досвіду, програма пропонує значну кількість практичних знань, міждисциплінарний обмін знаннями, а також доступ до провідних експертів галузі та їхніх мереж.

Заняття проходять блоками та частково у вихідні дні, що дає можливість навчатися під час роботи. Більшість модулів буде надано онлайн, що полегшить доступ до програми для всіх міжнародних професіоналів. Тижні навчання в Потсдамі запропонують можливості для особистого обміну та інтенсивного спілкування. Індивідуальний розподіл модулів, різні варіанти навчання на вибір, а також можливість зарахування вже досягнутих досягнень також забезпечують найбільшу гнучкість для поєднання роботи, навчання та сім'ї.

Програма пропонує різноманітні варіанти для розробки індивідуального досвіду навчання відповідно до ваших потреб:

Вибір ступеня

Під час навчання студенти зосереджуються на праві (LL.M.) або бізнесі (MBA).

  • LL.M. і студенти MBA проходять кілька основних модулів разом і спеціалізуються на другій половині програми.
  • Подвійний ступінь (LL.M. і MBA) можливий з кредитом, присудженим за роботу, виконану в першому ступені. Стягується додаткова плата за навчання. Потрібно дві заявки.

Вибір роботодавця

  • Залучення з роботодавцем: Ви берете участь у програмі разом зі своєю компанією. Потім ви також завершите модуль проекту у своїй компанії. В ідеалі це дасть вам зрозуміти інші сфери діяльності компанії.
  • Без роботодавця: Ви берете участь у програмі без компанії. Ви проходите модуль проекту в компанії-партнері програми.

Вибір інтенсивності навчання

  • Повний робочий день: Ви завершуєте програму за чотири семестри, відвідуючи лекції в перших двох семестрах. Третій семестр зарезервований для модуля проекту, а потім семестр для магістерської роботи.
  • Неповний робочий день: ви завершуєте програму за шість семестрів, а ми допомагаємо вам розробити розклад, який найкраще відповідатиме вашим вимогам.

Прийом

Плата за навчання програми

Відгуки учнів

Про Школу

Запитання