Keystone logo
emTunis Business School EMBA Marketing Digital Essentials
emTunis Business School

EMBA Marketing Digital Essentials

Tunis, Туніс

16 Months

Англійська, Французький, Авестійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Купажований, Дистанційне навчання, На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Магістр ділового адміністрування (MBA) призначений для менеджерів, підприємців і консультантів, які прагнуть підвищити свою кар'єру через навчання високого рівня та отримати ступінь MBA з міжнародною акредитацією.

Тепер очікується, що керівники керуватимуть вражаючими перетвореннями для відповідального бізнесу та кращого суспільства. Дати вам змогу впоратися з цим викликом — це мета програми Executive.

 • Розвивайте та консолідуйте маркетинг зростання та дух розвитку бізнесу як у контексті стартапів/МСП, так і великих компаній у інноваційному маркетинговому підході
 • Розвивайте свої компетенції, щоб відігравати провідну роль у майбутньому організацій
 • Досліджуйте нові можливості, нові способи мислення, створення та впровадження інновацій
 • Розширте свій вплив у модулі професійного та особистого зростання.

Цей EMBA цифровий маркетинг спрямований на підготовку етичних менеджерів у цифровому маркетингу, здатних поєднувати навички цифрового маркетингу, розвитку бізнесу та даних у рішучому підприємницькому та стартап-підході. вони зможуть керувати цифровими маркетинговими кампаніями від визначення стратегії до впровадження.

Причини вибору emTunis Business School

Спритний і гнучкий

На кампусі, онлайн, змішаний або модуль за модулем. Усі виконавчі програми можуть бути виконані залежно від нашого вибору. emTunis гарантує, що ви обрали ритм, який найкраще відповідає вашому професійному життю. Репетитор, за вашим бажанням, може допомогти вам зробити найбільш відповідний вибір, щоб ви могли продовжувати виконувати свої професійні обов'язки та отримувати користь від наших уроків у відповідному темпі.

Виконавчий спеціаліст програми

emTunis – це заклад, який спеціалізується на підготовці керівників. ти ніколи не поділишся своїми вченнями зі студентами. Наші керівники відділів витрачають багато часу на вдосконалення андрагогічних методів, які використовуються в нашому навчанні. педагогічні кадри не мають нічого спільного з навчанням молоді. NB: Андрагогіка – це наука про розуміння (теорія) та підтримку (практика) освіти дорослих протягом усього життя.

Ефективно та ефективно

З огляду на те, що протягом 16 місяців потрібно лише 60-64 дні, залежно від вашого вибору, де розпочати навчання в університеті, наш EMBA є одним із найефективніших шляхів до вищого рівня бізнесу. Весь наш штат професіоналів, науковців і тренерів щороку переглядає програми, щоб оптимізувати їх і зробити більш ефективними.

Мультикультурний і багатомовний

Туніс - африканська, середземноморська та арабська країна. За годину їзди від Європи та з більш ніж 3000-річною історією етнічного змішання Туніс, безсумнівно, є найкращим місцем у світі для навчання різноманітності, інклюзивності та толерантності. Наші програми для керівників надаються трьома мовами: англійською, французькою та арабською.

Акредитації

emTunis Business School це школа професійної та виконавчої підготовки, акредитована державою Туніс. Усі наші EDBA проводяться у партнерстві з французькою бізнес-школою, яка дає доступ до акредитації французької держави.

Маючи два дипломи, туніську та французьку, ви впевнені, що ваші навички визнають майже у всіх країнах світу.

Карєрні можливості

Прийом

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • 1 рік MBA (цифрова трансформація, фінанси, цифровий маркетинг)
  • Online Switzerland
 • MBA цифровий маркетинг зі спеціальністю в електронній комерції або продажах
  • Madrid, Іспанія
  • Spain Online, Іспанія
 • Інтернет MBA Digital Marketing - Університет Камбрії (Великобританія)
  • City of Carlisle, Великобританія