Keystone logo
© Tufigno Photo Services
EIM - European Institute of Management

EIM - European Institute of Management

EIM - European Institute of Management

Введення

Європейський інститут менеджменту передбачає адаптивну систему навчання, яка ідеально використовує технологічні досягнення 21 століття, забезпечуючи доступ до гнучких акредитованих урядом якісних програм вищої освіти для зайнятих професіоналів із обмеженим місцем проживання.

Ми навчальна та дослідницька спільнота, що складається з професіоналів і науковців, які прагнуть надати основні знання та прищепити відповідні навички професіоналам у всьому світі з метою підвищення індивідуальних шансів на успіх і пошуку короткострокових і довгострокових рішень для своїх організацій. . Отримання наукових ступенів, дипломів, сертифікатів і нагород, акредитованих урядом, також збільшує нашу конкурентну перевагу на ринку праці.

Завдяки спеціалізованим програмам вищої освіти студенти вчаться розвивати свої навички та розвивати свої компетенції, щоб відповідати постійно мінливим потребам і очікуванням у сучасному корпоративному та бізнес-середовищі.

Ми зосереджуємось на підвищенні компетенцій, які охоплюють академічні та методологічні навички, а також соціальний та особистий розвиток для підвищення конкурентоспроможності на поточному та майбутньому ринку праці.

Завдяки державним акредитованим програмам EIM професіонали можуть отримати диплом MBA, стати доктором філософії або доктором ділового адміністрування через очну онлайн-навчання від міжнародної команди професорів і тренерів із понад 10-річним досвідом роботи. професійний досвід. Ми застосовуємо персоналізовані, орієнтовані на учня та високоінтерактивні дидактичні методи, інтегруючи технології та методи онлайн-навчання, щоб постійно покращувати навчальний досвід учнів. Ми робимо отримання ступеня доктора філософії, DBA чи інших ступенів набагато зручнішим і здійсненним для більшості працюючих професіоналів.

Бачення

Надання доступу до гнучких акредитованих державою якісних програм вищої освіти через онлайн-платформи навчання та технологічні методи навчання

Який наш підхід до навчання?

EIM пропонує 100% онлайн-навчальне середовище та застосовує дуже інтерактивний метод навчання, заснований на методі навчання Оксбриджа.

Акредитації EIM

Управління подальшої та вищої освіти Мальти (MFHEA) ліцензує EIM, а також усі його програми. Мальта є частиною Європейського простору вищої освіти (EHEA) і Транснаціональної рамки кваліфікацій (Співдружності).

Членство в EIM

Як найбільший у світі альянс бізнес-освіти, AACSB International—The Association to Advance Collegiate Schools of Business об’єднує викладачів, студентів і бізнес для досягнення спільної мети: створити нове покоління чудових лідерів. Синонімом найвищих стандартів досконалості з 1916 року AACSB надає послуги з контролю якості, бізнес-освіти та професійного розвитку для понад 1500 організацій-членів і понад 785 акредитованих бізнес-шкіл по всьому світу.

.

Прийом

Докторські ступені (DBA та PhD з менеджменту)

Кандидати, які хочуть взяти участь в одному з наших докторських курсів, відбираються на основі наступних критеріїв

 • Кваліфікація рівня 7 MQF/EQF або ступінь магістра
 • Кваліфікація рівня 6 MQF/EQF або ступінь бакалавра (для PhD)
 • Мінімум 5 років професійного досвіду (для DBA)
 • Робочий рівень володіння англійською мовою: розуміння, усне, читання та письмо
 • Базові цифрові компетенції для роботи з цифровою навчальною платформою закладу
 • Відмінна особиста мотивація
 • Відмінна командна робота
 • Кандидати, які не відповідають зазначеним вимогам, можуть подати запит на визнання попереднього навчання

Ступені післядипломної освіти (ступені магістра, PGCerts, PGDipl)

Студенти можуть брати участь у наших магістерських курсах, сертифікатах післядипломної освіти та дипломах, а також курсах нагородження на основі наступних критеріїв

 • EQF Level 6 кваліфікація Програма бакалавра
 • Мінімум 1 рік професійного досвіду
 • Досконале володіння англійською мовою в розумінні та розмові, читанні та письмі
 • Базові цифрові компетенції для роботи з цифровою навчальною платформою закладу
 • Відмінна особиста мотивація
 • Відмінна командна робота
 • Кандидати, які не відповідають зазначеним вимогам, можуть подати запит на визнання попереднього навчання EIM

 

Акредитації

Акредитація AACSB

Відгуки учнів

Розташування

 • Valletta

  Apt 5, 66, Old Theatre Street, Valletta VLT Malta, 1427, Valletta

  Запитання