Keystone logo
EHL Hospitality Business School MBA в сфері гостинності
EHL Hospitality Business School

MBA в сфері гостинності

Lausanne, Швейцарія

24 Months

Англійська

Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Купажований

Введення

Наша програма MBA в сфері гостинності, розроблена для розміщення зайнятих професіоналів у сфері гостинності, на 80% забезпечується онлайн. Гнучкий онлайн-клас дозволяє отримати визнану ступінь МВА, не залишаючи роботи, оскільки ви застосовуєте нові стратегії та інструменти на робочому місці.

Хоча 80% цієї програми здійснюється онлайн, решта 20% програми здійснюється протягом трьох тижнів у EHL Campus Lausanne, що дає змогу ділитися ідеями та спілкуватися з колегами у галузі.

Онлайн курси:

Онлайн-модулі цієї програми, викладені експертами галузі, забезпечують надійну освіту з питань фінансів готельного господарства, управління доходами, розвитку готелів та управління продуктивністю, яку ви можете застосувати відразу на роботі.

Курси на місці:

Інтенсивні модулі на місці зосереджені на сучасному передовому досвіді у сфері гостинності та послуг, а також на спілкуванні, що дає вам можливість розвивати зв’язки в галузі та обмінюватися думками з викладачами, лідерами галузі та колегами.

Проект Capstone:

У фінальному проекті ви об’єднаєте свої нові навички та знання, щоб завершити прикладний бізнес-проект, який вирішує реальну проблему управління гостинністю, охоплює стратегічні, фінансові та операційні аспекти.

Ключові факти

 • диплом
  Магістр ділового адміністрування (MBA) у сфері гостинності
 • Тривалість
  24 місяці
 • Щотижневий час навчання
  15 годин
 • Місцезнаходження
  80% онлайн, 20% на місці
 • Включає
  Можливості галузевих мереж
 • Дати початку
  Березень і серпень кожного року

Результат програми

Прийом

Навчальний план

Стипендії та фінансування

Плата за навчання програми

Про Школу

Chat with students

Запитання