Keystone logo
© TESS
De Vinci Higher Education Group

De Vinci Higher Education Group

De Vinci Higher Education Group

Введення

Ласкаво просимо до De Vinci Higher Education Group

De Vinci Higher Education – це відомий приватний вищий навчальний заклад, розташований у Парижі. De Vinci складається з трьох шкіл, які присуджують високоякісні, акредитовані ступені: EMLV (бізнес-школа), ESILV (інженерна школа) та IIM (цифрова школа).

Унікальний діапазон предметів, що викладаються на цьому кампусі, створює стимулюючу міждисциплінарну та міжкультурну атмосферу. Школи розробили універсальний освітній підхід, який поєднує різні спеціалізації, дозволяючи учням працювати в мультидисциплінарних командах (менеджери, інженери, дизайнери), одночасно прогресуючи в навчанні та отримувати цифрові знання.

Вища освіта Де Вінчі базується на спільних цінностях, таких як гібридація, професіоналізація, інтернаціоналізація, соціальна обізнаність, спорт та культура. Більше 7 500 студентів, усі унікальні, всі зосереджені на успішному завершенні навчання та на своєму професійному житті.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Paris

    12 avenue Léonard de Vinci, Courbevoie, 92400, Paris

Запитання