We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Fondazione CUOA

Fondazione CUOA

Fondazione CUOA

Введення

Fondazione CUOA Business School

КМОД (широкий Ya) Бізнес - школа була заснована в 1957 році

В Італії CUOA є однією з провідних бізнес-шкіл і активним центром для розвитку та вдосконалення управління приватним і державним сектором та підприємницькими навичками.

Однією з найпомітніших особливостей Школи ділового адміністрування CUOA є довга історія та глибокі географічні відносини, які сприяють просуванню видатних підприємців і директорів у північно-східній Італії.

CUOA не тільки успішно здійснює міжнародні навчальні курси (співпрацюючи з іноземними партнерами), але й працює з більш ніж 3500 місцевими компаніями. Студенти, які беруть участь у цьому курсі, походять з 50 різних країн і ведуть 15 глобально різноманітних проектів розвитку.

Школа бізнес-адміністрування CUOA є національним і міжнародним лідером у сфері корпоративних та управлінських курсів. Цей коледж допомагає студентам розвивати свої індивідуальні потреби та здібності.

CUOA приводить осіб, компанії, приватні та громадські організації до нової моделі корпоративного управління для досягнення корпоративних цілей.

Ця школа пропонує ступінь магістра в галузі ділового адміністрування, короткостроковий виконавчий курс і індивідуальний курс для задоволення всіх потреб. У Італії, департамент підбору персоналу кожної компанії вважає студентів з управління бізнесом COUA важливим прийомом.

Бізнес-школа CUOA - це велична будівля 18-го століття, розташована на віллі Valmarana Morosini у Віченці, на італійській околиці. Будівля палладіанського стилю 18-го століття була спроектована архітектором Франческо Муттоні і має всі шкільні приміщення, що охоплюють історичну культуру та наукову діяльність.

Готель Valmarana Morosini розташований поруч із віллою і є конкретним прикладом сучасної бізнес-школи. Цей житловий район розташований у трав'яному сараї і котеджі посеред ранніх вілл і має більше 50 номерів з ванною та іншими об'єктами обслуговування.

Fondazione CUOA Business School

КМОД (широкий Ya) Бізнес - школа була заснована в 1957 році

Вілла Valmarana Morosini

103, G. Marconi

Altavilla Vicentina, Vicenza, 36077 IT

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Altavilla Vicentina

    CUOA Business School Villa Valmarana Morosini 103, G. Marconi, 36077, Altavilla Vicentina

    Запитання