Keystone logo
© CU Marketing Department
Caucasus University

Caucasus University

Caucasus University

Введення

Заснований у 1998 році Caucasus University ( CU ) має історію, що бере свій початок у партнерстві між Кавказькою школою бізнесу (CSB) та Університетом штату Джорджія (GSU) в Атланті, США. Отримавши статус університету в 2004 році, CU послідовно пропонував комплексну освіту на трьох рівнях: бакалавра, магістра та докторських програм. Caucasus University , відомий у Грузії та на Південному Кавказі, є відомим вищим навчальним закладом.

Зараз CU включає 11 шкіл: бізнес, економіка, право, медіа, інформаційні технології, управління, гуманітарні науки, туризм, медицина та управління охороною здоров'я, освіта та архітектура. У цих 11 школах ведеться 55 програм бакалаврату, магістратури та докторантури, доступних як грузинською, так і англійською мовами. Крім того, CU пишається 8 подвійними ініціативами, які проводяться у співпраці з відомими американськими та європейськими університетами. Зараз в університеті навчається близько 10 000 студентів.

З 2004 року CU розміщує кампус Grenoble Ecole de Management GEM (Франція), що сприяє його програмі Executive MBA. Університет має національний інституційний дозвіл, усі програми акредитовані EQE Georgia. CU досягла помітного визнання, отримавши сертифікат TedQual від Академії Всесвітньої туристичної організації в 2020 році, а в 2023 році отримав міжнародну акредитацію від Королівського інституту британських архітекторів (RIBA) для своєї школи архітектури. CU знаходиться в процесі отримання акредитації AACSB, позиціонуючи його як ексклюзивний акредитований AACSB заклад у регіоні.

Університет внесено до списку ВООЗ, і його студенти-медики мають право на іспит ECFMG. Крім того, медична школа визнана NMC в Індії. Займаючись у всьому світі, CU активно сприяє обміну студентами та викладачами, програмам подвійних і спільних дипломів, міжнародним проектам, грантовим ініціативам і спільним дослідженням з 90 університетами-партнерами. Університет є членом різних міжнародних мереж і професійних організацій, включаючи EUA, PRIME, CEEMAN, IAUP, IAU, NIBES, ELFA, AACSB і BITSENTINEL.

Розташування

  • Tbilisi

    Paata Saakadze Street, 1, 0102, Tbilisi

Запитання