Keystone logo
CTBC Financial Management College

CTBC Financial Management College

CTBC Financial Management College

Введення

ПРО НАС

Коледж CTBC Фінансовий менеджмент фінансувалася в 2015 році CTBC Financial Holding Company, одного з найбільших приватних банків у Тайвані, і ми зосереджені в таких областях, як банківська справа, фінанси та управління. Маючи CTBC Фінансового холдинг в якості нашого індустріального партнера, коледж повністю підписався на практичне навчання і викладання підхід за допомогою інтеграції знань і понять в практичний досвід, з викладачами з банківських і фінансової індустрії.

Ми бутик бізнес-школа розташована в Тайнань, історичному південному місті Тайваню. За підтримки з боку банківської індустрії, наші студенти пропонують з навчанням можливість на внутрішньому або за кордоном виході з банку, і інших першого ешелону бізнес-шкіл в світі.

академічні програми

Департамент фінансів та банківська діяльність підкреслює практичне застосування і міждисциплінарну інтеграцію з метою культивувати студент в майбутні стовпи практиків в області фінансів. Департамент ділового адміністрування прагне розвивати фахівців управління бізнесом через розвиток студентів незалежне мислення, професіоналізм та інновації, а також здатності обробляти міжнародні та іноземні справи.

Вища школа фінансового менеджменту фокусується на методах дослідження, практичних і професійних навичок, і прецедентного здатність аналізу сприяти міжнародним управлінських фахівців в області фінансів.

Навчальна програма Oversea

Робота з різними високопоставленими бізнес-шкіл по всьому світу, коледж пропонує спонсорську для кваліфікованих студентів для навчання за кордоном, щоб максимізувати ефективність навчання, а також вивчення різних культур і банківської галузі інших країн.

Стипендія і грант

Приєднуйтесь до мови і програма культурного обміну і говорити своєю рідною мовою, щоб подружитися з тайванськими студентами. Взаємодіючи з місцевими студентами, ми забезпечимо навчання відмову, безкоштовно на кампусі гуртожиток і харчування для кожного семестру.

Міжнародні студентські послуги

Мандарин уроки

Ми вважаємо, що вивчення нового іноземної мови має важливе значення для підвищення вашого навчання за кордоном досвід, тому ми пропонуємо безкоштовні мандарин уроки для всіх іноземних студентів.

На кампусі загальних

Нещодавно мебльований студентський гуртожиток пропонує доступ в Інтернет, AC, і окрема ванна кімната в кожній кімнаті. Є також громадська пральня та соціальна вітальня для студентів використання.

Кар'єра Консалтинг

CTBC прагне розвивати міжнародні фінансові експерти для CTBC фінансової холдингової компанії та її 106 міжнародних торгових точках в Сполучених Штатах, Японії, Індонезії, Філіппінах, Гонконгу та інших країнах. Фінансовий консалтинг і кар'єра інтерв'ю довідкові послуги надаються іноземним студентам для подальшого розвитку їх кар'єри і натхнення.

Розташування

  • Tainan

    No. 600, Section 3rd, Taijiang Boulevard, Annan District, Tainan, 709, Taiwan, , Tainan

Запитання