Keystone logo
COPPEAD Graduate School of Business

COPPEAD Graduate School of Business

COPPEAD Graduate School of Business

Введення

Латиноамериканська бізнес-школа визнана всесвітньо

COPPEAD Graduate School of Business Федерального університету Ріо-де-Жанейро - це бізнес-школа, всесвітньо відома своєю майстерністю в навчанні та дослідженні.

У школі закінчили понад 10.0000 керівників , 1300 магістрів та 60 кандидатів докторів на курсах спеціалізації бізнесу. Наша повна програма MBA , державна та безкоштовна, є єдиною в Латиноамериканській Америці, яка вже входить до 100 найкращих у світі, повідомляє The Financial Times.

На COPPEAD дослідження та знання - це центральні осі всієї діяльності. У щоденній взаємодії зі студентами, компаніями та іншими учасниками ринку знання, які ми виробляємо, спрямовують характер нашої доставки в класі та взаємодію з суспільством. Це основа нашої місії та бачення, і ми вважаємо, що це наш внесок у суспільство .

Місія

Перетворити людей шляхом просування цінностей та покоління та розповсюдження знань, інтегруючи теорію та практику управління, для кращих організацій та суспільства.

Зір
Бути важливим бразильським центром для перетворення керівників, підприємців та дослідників.

Центральна цінність

 • Досконалість: це наша суть, що спрямовує наше зростання , дослідження, набір викладачів, розробку нових програм, серед інших дій.
 • Цілісність: Цінність COPPEAD включає в себе посів етичної та соціально відповідальної поведінки в управлінській професії . Ми розуміємо, що доброчесність - це найкращий спосіб, завдяки якому Школа може виконати свою місію та краще служити Бразилії.
 • Служба в Бразилії: COPPEAD була третьою школою в Бразилії та першою в Ріо-де-Жанейро, яка запропонувала докторську програму; Перший в Бразилії запропонував міжнародний стандарт повного навчання MBA, і він був піонером у галузі вищої освіти з бізнесу та управління в Бразилії. Нам потрібно розвивати людей та організації, щоб розвивати нашу країну.

Досягнення

 • 10 разів у рейтингу 100 найповніших програм MBA у всьому світі, опублікованих Financial Times.
 • Executive MBA двічі занесений до рейтингу EMBA Financial Times як один із 100 найкращих у світі.
 • Член EFMD (Європейського фонду розвитку менеджменту), міжнародної організації членства, що включає понад 850 організацій-членів з наукових шкіл та бізнесу.
 • Член AACSB (Асоціації з підвищення кваліфікації шкіл бізнесу), міжнародної асоціації, що налічує понад 1500 членів у 90 країнах, включаючи найкращі бізнес-школи у всьому світі.
 • Сертифікований з 2007 року ANPAD, Бразильська академія управління, демонструючи, що методика викладання базується на стандартах якості.
 • Оцінено як рівень 6 (з 7) в CAPES (Координація вдосконалення кадрів вищої освіти, пов'язаний з Міністерством освіти)
 • 10 наукових кафедр
 • Партнерство з 42 бізнес-школами по всьому світу

Акредитації, сертифікати та асоціації

132663_Untitled-1.jpg

Федеральний Університет Ріо-де-Жанейро

Федеральний університет Ріо-де-Жанейро був заснований в 1920 році і є першим і найбільшим федеральним університетом в Бразилії. Місією університету є одним з найбільших центрів досконалості у викладанні та дослідженні в країні та Латинській Америці, щоб забезпечити бразильському суспільству засоби домінування, розширення, культивування, застосування та поширення загальної спадщини людських знань, виступають як перетворююча сила.

Розташування

 • Rio de Janeiro

  Rua Pascoal Lemme, 355 Cidade Universitária Rio de Janeiro - RJ, 21941-918, Rio de Janeiro

  Програми

  Запитання