Keystone logo
Copenhagen Business School

Copenhagen Business School

Copenhagen Business School

Введення

Copenhagen Business School (CBS) була заснована в 1917 році. Сьогодні CBS є одним із 8 датських університетів, де навчається понад 21 000 студентів і 1500 співробітників – викладачів, аспірантів та адміністративного персоналу.

CBS - це найбільший навчальний та дослідницький заклад Данії в широкому розумінні ділового адміністрування та економіки. Університет зобов’язаний надавати освітні програми, пов’язані з бізнесом, та неперервну освіту для державних, зокрема приватного сектору.

Програми базуються на потужній і всесвітньо відомій дослідницькій базі, яку CBS постійно працює над зміцненням. CBS має Центр передового досвіду, що фінансується Датським національним науково-дослідним фондом та отримав п'ять грантів Європейської наукової ради.

CBS прагне донести знання та нові ідеї до майбутніх лідерів бізнесу та суспільства загалом. Його основним внеском у цій сфері є дослідження та освіта на основі досліджень, тому інвестиції в дослідження та високі академічні стандарти мають вирішальне значення для внеску CBS у суспільство.

Будучи приватною установою, що фінансується державою, CBS отримує більшу частину свого фінансування від уряду. Державні гранти для університетського сектору складаються, головним чином, з надання грантів на освіту на основі діяльності та базових грантів на дослідження, які, по суті, визначаються для кожного окремого університету. Трохи менше, ніж дві третини доходу від CBS походить від навчальної діяльності.

Про Copenhagen Business School

Copenhagen Business School була заснована в 1917 році і стала інтегрованою як вищий навчальний заклад у систему освіти Данії в 1965 році.

Сьогодні CBS регулюється Законом про університети Данії 2003 року в рамках Міністерства науки, інновацій та вищої освіти.

 • CBS є однією з найбільших бізнес-шкіл в Європі, в якій навчається близько 20 000 студентів.
 • CBS пропонує науково-дослідні програми світового класу для студентів, аспірантів та докторів філософії. рівнів, а також executive та інші програми після стажування.
 • CBS створює та надає оригінальні та актуальні знання через публікацію, участь у публічних дебатах, консультації та нашу базу даних експертів Experts@CBS.
 • CBS розвиває та ділиться знаннями у партнерстві з іншими університетами, підприємствами та організаціями та сприяє розвитку бізнесу та суспільства.

CBS є

 • Данський член CEMS (Глобального альянсу з освіти менеджменту).
 • Член PIM (Partnership in International Management).
 • Серед 8 датських і шведських університетів, що входять до мережі університетів Ересунна, в якій навчається понад 165 000 студентів і понад 10 000 дослідників.
 • Потрійна акредитація корони.
 • Акредитована EQUIS (Європейська система підвищення якості).
 • Акредитований AMBA (Асоціація MBA).
 • Акредитовано AACSB (Асоціація розвитку університетських шкіл бізнесу).

З 2000 року CBS акредитована EQUIS, а з 2007 року також AMBA.

1 серпня 2011 року CBS була акредитована AACSB (Асоціація розвитку університетських шкіл бізнесу) як перша школа в Скандинавії. Таким чином, CBS отримала «потрійну корону», визнання, яким поділилися лише 59 бізнес-шкіл у всьому світі.

Кампус

CBS в основному розташована в чотирьох сучасних будівлях у Фредеріксберзі, недалеко від центру Копенгагена.

Обидва головні комплекси в Solbjerg Plads, архітектурно визнана будівля архітектора Хеннінга Ларсена в Dalgas Have і Kilen (Клин) відображають характерний скандинавський стиль.

CBS також відновила частини колишньої Королівської фарфорової фабрики в Копенгагені, а всі частини кампусу CBS знаходяться в пішій доступності. CBS сприяє контакту з різними варіантами проживання для студентів по обміну та запрошених викладачів.

З 1 вересня 2013 року CBS розширює кампус трьома новими аудиторіями поблизу станції метро Flintholm. Глядальні зали разом розраховані на 600 місць.

Загальна площа в квадратних метрах (кв.м): 118 550

 • Доступно 600 шт. для студентів, мультимедійних лабораторій, лабораторій перекладу та навчально-ресурсного центру.

Студентські приміщення

Студентські приміщення включають мультимедійні лабораторії, лабораторії перекладу, кімнати для групової та проектної роботи, персональні комп’ютери та навчально-ресурсний центр. Комп’ютери замінюються на нові моделі щонайменше кожні третій рік. Розетки для портативних ноутбуків легко доступні, а в основних корпусах встановлені бездротові з’єднання.

Акредитація

CBS бере участь як у міжнародній, так і в національній акредитації. Основними цілями міжнародної акредитації є 1) міжнародний брендинг та 2) вивчення передового міжнародного досвіду щодо якості освіти, досліджень та управління.

З 2000 року CBS акредитована EQUIS, а з 2007 року також AMBA. 1 серпня 2011 CBS отримала акредитацію від AACSB (Асоціації розвитку університетських шкіл бізнесу) як першу школу в Скандинавії. Таким чином, CBS придбала «Потрійну корону» — це визнання, яким поділилися лише близько 50 бізнес-шкіл у всьому світі. Усі ці школи належать до найкращих бізнес-шкіл і включають такі школи, як INSEAD, Лондонська бізнес-школа, IMD та Роттердамська школа менеджменту.

Три акредитації – різна спрямованість

Три різні знаки акредитації вважаються необхідними через їх різне визнання в різних частинах світу, а також через те, що вони, незважаючи на багато схожості, зосереджені на іншому елементі.

EQUIS зосереджується на дослідженнях, інтернаціоналізації та партнерстві з бізнес-спільнотою, тоді як AACSB зосереджується на управлінні, кваліфікації викладачів, навчанні та освіті. AMBA зосереджується виключно на програмах MBA/MPA.

Данська система акредитації була встановлена законом у 2007 році. Це означає, що всі програми CBS повинні пройти національну акредитацію протягом наступних років. Ця робота керується ACE Denmark.

Розташування

 • Copenhagen

  Copenhagen Business School, Solbjerg Plads 3, Frederiksberg, DK-2000, Copenhagen

Запитання