California Institute of Advanced Management MBA в галузі виконавчого управління та підприємництва
California Institute of Advanced Management

MBA в галузі виконавчого управління та підприємництва

0 Months

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Купажований

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Немає додаткових тестів або іспитів.

Виконавчий менеджмент CIAM

Не потрібно GMAT або GRE.

CIAM вірить у практичні, функціональні та застосовні знання, а не результати тестування на аркуші паперу, тому ми не вимагаємо GMAT або GRE як вимоги про прийом.

Доступний як в Інтернеті, так і в кампусі

Наша найсучасніша онлайн-платформа дозволяє цілодобовий доступ до матеріалів навчального курсу через декілька платформ, а наші маленькі типи класів забезпечують багату взаємодію з нашим обдарованим факультетом - все це спрямовано на те, щоб забезпечити вам найкраще навчальне середовище. 36-кредитна година МВА програма призначена для задоволення потреб робочих професіоналів у широкому спектрі сфер бізнесу. Кілька варіантів доріжок, заняття на вихідні / ніч, низькі ставки навчання та спеціалізовані факультети роблять CIAM найкращим вибором для вашого MBA.

Консультуйтеся з реальними компаніями в класі!

Як студент CIAM MBA, ви будете працювати з 12 реальними діловими клієнтами США на консалтингові проекти протягом усього навчання, отримавши неперевершений практичний досвід роботи. Ми пишаємося наявністю навчальної програми, яку наші студенти можуть безпосередньо застосувати до власного бізнесу, кар'єри чи будь-якого іншого майбутнього підприємства. Завдяки широкому спектру консалтингових проектів у різних галузях промисловості, ми прагнемо надати вам широкий діапазон та глибину досвіду, не знайдену ніде.

CIAM" src="https://www.CIAM.edu/documents/CIAM-client-don-kendrick(cropped-web).jpg" alt="CIAM" />Консультаційна група CIAM з клієнтом, Don Kendrick Real Estate/>

Детальна інформація про програму:

CIAM пропонує 6 термінів з новими когортами студентів, які приймаються на початку кожного терміну. Успіх завершення програми МВА вимагає, щоб студенти закінчили навчальний план з 12 курсів, загалом 36 кредитів. Навички лідерства та командної роботи розвиваються, оскільки студенти працюють спільно протягом всього курсу навчання, і постійна увага приділяється розвитку ефективного письмового та усного спілкування.

Програма МВА має 3 різних варіанти відстеження:

  • 11-місячний повний робочий день (курси 7 тижнів)
  • 22-місячний повний робочий день (курси 15 тижнів)
  • 22-місячний семестр (курси 7 тижнів)
    • Тільки вітчизняні студенти США

CIAM" src="https://www.CIAM.edu/documents/CIAM_graduating-class-2015%28web%29.jpg" alt="CIAM" />Випускний клас CIAM 2015 року./>

Приєднуйтесь до нас у CIAM !

Ми захоплені, що ви зацікавлені в тому, щоб ви навчатись на наступний рівень. Наша дивовижна команда прийомів допоможе вам досліджувати те, що наш досвід MBA може запропонувати вам. Наша дружня приймальна комісія готова допомогти вам у вирішенні вашої МВА та показати вам цінність досвіду CIAM .

Дізнайтеся , як CIAM MBA «s підвищить вашу кар'єру і змінити своє життя - зв'яжіться з нами сьогодні.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Про Школу

Запитання

Подібні курси