We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

California Institute of Advanced Management

California Institute of Advanced Management

California Institute of Advanced Management

Введення

Про нас.

California Institute of Advanced Management ( CIAM ) - неприбутковий університет, присвячений створенню доступних навчальних можливостей у навчанні протягом тривалого California Institute of Advanced Management , що є складним завданням та важливим для різних студентів. Його метою є сприяння доступу до освіти та досягненню академічного досвіду шляхом виняткового управління операціями та ресурсами університету, інноваційними системами доставки та службами студентів, а також відповідними програмами, орієнтованими на навчання, орієнтованими на успіх та адаптованими до технологій.

CIAM" src="https://www.CIAM.edu/documents/CIAM-faulty-grads-2016.jpg" alt="CIAM" />

CIAM персонал, викладачі та випускники 2015

Заснований на філософіях Друцера.

Використовуючи мудрість Петра Ф. Дракера для практики управління, CIAM надає керівникам та менеджерам інструменти та дисципліни для прийняття соціально-відповідальних рішень, що мають значення для змінюваного бізнес-середовища шляхом включення досвіду навчання в мережу та в навчальні заклади. П'ять принципів управління, важливі для Пітера Друка:

  • Встановлення вимірювань продуктивності
  • Мотивація та спілкування
  • Визначення цілей
  • Організація
  • Розвиваючи людей

Наше завдання:

Будучи з мудрості Петра Ф. Дракера, ми виробляємо лідерів, які глибоко розуміють свої обов'язки з управління, щоб досягти успіху в особистому та суспільному житті. Ми робимо це, надаючи досвідчене навчання як у традиційній аудиторії, так і в віртуальних середовищах.

Наше бачення:

CIAM виробляє лідерів, відповідальних, глобально орієнтованих та занурених на практиці.

Наші цінності:

CIAM оцінює та просуває культуру, яка поважає етику, цілісність та виконання обов'язку перед нашими виборцями, працівниками та суспільством. Ці цінності прямують з мудрості Петра Друкера.

Повідомлення від Президента:

" California Institute of Advanced Management ( CIAM ) має одну мету: дати вам можливість створити своє власне майбутнє за вашим вибором. Для цього ми створили наші курси та нашу програму навколо того, що менеджери та підприємці повинні знати щоб досягти успіху в сьогоднішньому складному та конкурентному середовищі. Найкращі керівники та майбутні роботодавці сьогодні розуміють, що сьогоднішні найважливіші працівники, яких Петро Ф. Друкер, "Батько сучасного менеджменту", називають "працівниками знань", не може управлятися, але його потрібно керувати. Крім того, цю роль керівника можуть досягти лише менеджери, які не тільки мають МВА, але також мають перспективний досвід на основі досвіду і в широкому діапазоні дисциплін. Те, що ви вже дізналися в житті та в коледжі, незалежно від того, що є вашим майном, а що Ви отримали від взаємодії з іншими в минулому, це двері на можливість. CIAM MBA дає вам ключі, щоб відкрити ці двері, спираючись на ваш особистий світовий настрой ".

- Дженні Та, MBA, президент CIAM

Приєднуйтесь до нас у CIAM !

Ми захоплені, що ви зацікавлені в тому, щоб ви навчатись на наступний рівень. Наша дивовижна команда прийомів допоможе вам досліджувати те, що наш досвід MBA може запропонувати вам.

Так приходьте, привітайте! Наша дружня приймальна комісія готова допомогти вам у вирішенні вашої МВА та показати вам цінність досвіду CIAM .

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • El Monte

    California Institute of Advanced Management 9550 Flair Drive, Suite 201, El Monte CA 91731

Запитання