Keystone logo
Central China Normal University

Central China Normal University

Central China Normal University

Введення

Розташований в місті Ухань, столиці провінції Хубей і головним центром транспортування в Китаї, Центральний Китай педагогічного університету є одним з ключових всеосяжного університету безпосередньо під керівництвом Міністерства освіти Китаю. Мальовничий кампус більш ніж 2000 Mu (330 акрів) розташований на пагорбі Guizi, що межують South Lake. В якості одного з університетів в списку 211 пріоритетного національного проекту за освітою, Центральний Китай педагогічного університету є визнаним в якості важливої ​​основи для вирощування блискучих талантів для країни, а також в якості вищого навчального центру для відмінних викладачів у вищих навчальних закладах і високою школи.

Наш університет є одним з перших вищих навчальних закладів в Китаї, мають право запропонувати докторські і аспірантуру, для оцінки і надання звання професора, доцента, а також наукового керівника, і вже створила повну і оптимізовану передові системи освіти від бакалаврату до магістратури , від докторська до пост-докторських програм, а також від повного часу до програм для дорослих освіти.

Наша сила дослідження спостерігається постійне збільшення з кожним роком. Національна соціальна наука дослідницька робота CCNU займає топ-10 протягом трьох років поспіль, а його соціальна наука дослідницька робота Міністерства освіти займає перше місце 6 протягом чотирьох років поспіль. Рейтинг № 8 в Четвертому соціальних наук Видатний науковий результат Award, ряд результатів наших досліджень отримали призи, включаючи два кулака призи премії природних наук китайським Міністерством освіти і шести перших премій провінції Хубей премії природних наук.

Ми встановили тісні відносини з багатьма ключовими університетами і науково-дослідними інститутами і провели школи до школи обміни і велике академічне співробітництво з більш ніж 100 університетів із понад 70 країн, таких як США, Канаді, Німеччині, Японії, Росії, Франції, Нової Зеландія, Австралія, Південна Корея і В'єтнам. Зарубіжні експерти та викладачі регулярно запрошують викладати в університеті. В останні роки викладачі університету були постійно відряджений за кордон для подальшого вивчення, більшість з яких повернулися додому, щоб стати основою в їх власній викладацької та науково-дослідної області; велика кількість з них активні на міжнародній академічній трибуни і внесли чудові внесок в області науки, техніки, культури і освіти обмінів між Китаєм і іншими країнами по всьому світу.

Розташування

  • Wuhan

    NO.152 Luoyu Road, 430079, Wuhan

    Запитання