We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

California State University Sonoma

California State University Sonoma

California State University Sonoma

Введення

Університет штату Сінома - це кампус Каліфорнійської державної університетської системи.

106425_10-6-17_CSU_589x325.jpg

Розташована у винній країні провінції Каліфорнія на відстані години на північ від Сан-Франциско, штат Сонома - це невеликий університетський містечко з великими ідеями. Завдяки традиції сприяння інтелектуальному і особистому зростанню, можливостям лідерства та технологічному досвіду, СБУ пропонує своїм студентам дружню, безпечну та неформальну атмосферу на гарному місці в кампусі. В даний час у кампусі житло вміщує студентів як в квартирі, так і в житлових приміщеннях.

Хоча СумДУ зазвичай приймає усіх кваліфікованих студентів, які звертаються до вищих навчальних закладів у своїй зоні обслуговування, 80 відсотків першокурсників та 55 відсотків молодших студенток переходять з-за меж регіону Північної бухти. З 34 відсотками студентського корпусу, що проживає в університетському містечку, це один з самих житлових містечок в рамках системи штату Каліфорнія.

Академічний профіль

Навчальний досвід СумДУ сприяє інтелектуальному, когнітивному, соціальному та особистому розвитку. Факультет та співробітники забезпечують спільні стосунки зі студентами та освіту, яка сприяє етичному розвідуванню, залученню громадян, соціальній відповідальності та усвідомленню всесвітньої свідомості, а також міцної основи академічної дисципліни. Багато класів середніми менше 40 студентів, що дозволяє тісно взаємодія між студентами та викладачами.

СумДУ зобов'язаний випускникам студентів, які вміють критично і етично мислити і можуть ефективно використовувати інформаційні технології. Існує сильний крок до розробки глобальної перспективи в більшості навчальних планів, щоб підготувати студентів до потреб робочого місця 21-го століття.

Акредитація

Сонома державний університет акредитований Західною асоціацією шкіл та коледжів (WASC) та Каліфорнійською державною радою освіти. Школа освіти акредитована на державному та національному рівнях CCTC та NCATE. Школа бізнесу та економіки акредитована AACSB-International, Асоціацією з розвитку університетських шкіл бізнесу. Багато кафедр та програм індивідуально акредитовані.

SSU

Асоціація випускників

alt = "У СБУ діє активна Асоціація випускників, яка підтримує постійну зв'язок між університетом та його 53 000 випускниками, спонсоруючи освітні проекти, програми та заходи для продовження відносин студентів з їх університетом.

Нагороди та відзнаки

Один з найбільш затребуваних кампусів у системі CSU і регулярно назвав "Кращим регіональним університетом" US News

Будинки та навчальні центри

Інформаційний центр Жана і Чарльза Шульца названий на честь творець мультфільму "Арахіс" Чарльза Шульца та його дружини. Вона володіє однією з найбільших бібліотек у системі CSU та штату Каліфорнія з більш ніж 400 000 томів. Унікальна автоматизована пошукова система потужністю 750 000 обсягів - одна з чотирьох у країні. Тут же знаходиться цінна колекція творів Джека Лондона, оригінальні листи та пам'ятні речі.

Центр рекреації площею 59 000 квадратних метрів, спроектований з високими стандартами для стабільних будівельних методів, містить найсучасніші аеробні пристрої, скелелазіння, тренажерні та танцювальні студії, два спортивні зали, великий підйомний майданчик і майданчик, роздягальні, і спа-центр. Центр екологічних технологій, відомий як "будівля, що навчає", є демонстрацією стійкої архітектури та енергоефективності, яка споживає лише 50% енергії аналогічних структур.

Наш новий учбовий центр площею 130 000 кв. Футів створений у листопаді 2013 року. Тут розташовані обласні та програми для студентів, як-от вітальня; на перших двох поверхах, в тому числі кухні, Вейден-Брюстер, Кафе та Лобо, а також Університетський магазин, ХУБ, Відділ студентської діяльності, засідання та заходи, Центр копіювання та поштовий кабінет. На третьому поверсі розміщені бальні зали, засідання та заходи, ресторан "Overlook", приміщення для конференцій та заходів, житло та кулінарні служби.

Центр Зеленого Музика був створений для того, щоб стати однією з найбільших концертних залів у світі та створений за Сейджі Озава Холл в Тенглуді в штаті Массачусетс (літній будинок Бостонського симфонічного оркестру).

У Cerent Engineering Science Laboratories розміщується сучасне обладнання для досліджень та викладання комп'ютерних та технічних наук. Студенти мають унікальні можливості працювати з високотехнологічними компаніями в цьому районі.

Університет також володіє і керує 450-акрним заповідником Фейрфілд Осборн поблизу та 3200 акрів заповідника Wildbirds в окрузі Мендосіно. Обидва вони пропонують великі можливості для досліджень в рідкісних студентах природничих наук.

Ступінь / Програми

Університет пропонує дев'ять навчальних програм та 8 програм з сертифікації студентів та випускників. Основні навчальні програми з навчання в освіті включають в себе багатомовний предмет, багатомовний предмет BCLAD, окремий предмет, адміністративні послуги, читання / мова мистецтва (сертифікат або спеціаліст), спеціальна освіта (легка / середня або середня / важка), а також кадрові послуги (через консультацію Кафедра)

Університет складається з шести шкіл: мистецтв та гуманітарних наук, бізнесу та економіки, освіти, розширеного

Студентське життя

Відділ житлового життя та Центр студентського лідерства, залучення

Більше 100 клубів та організацій доступні для широкого кола інтересів з етнічних та міжнародних до спеціальних захоплень та інтересів.

Спільна робоча програма, що підтримується асоційованими студентами, JUMP (Join Us Making Progress) пропонує студентам можливість служити в численних волонтерських програмах та отримати досвід, пов'язаний з їх освітою. Деякі з численних проектів JUMP - "Прийняти-дідусь", "Навчальні друзі", "Домашня робота в Бейде-Бей" та "Служіння нашим безлюдним людям".

97620_85407_ExtendedEducationLogo.jpg

Розташування

  • Rohnert Park

    East Cotati Avenue,1801, 94928, Rohnert Park

Запитання