Keystone logo
Bucharest Business School

Bucharest Business School

Bucharest Business School

Введення

Загальна інформація про факультет

Бухарест бізнес-школа була створена в 2014 році як фундаментальну наукову бізнес факультет Бухарестського Академії Ecnomic досліджень і має дві основні програми МВА: Румунський Канадський MBA і Румуно-французький MBA (Колишній INDE). BBS несе відповідальність за Executive Education проекти, міні студентів МВА і підприємницький програм розвитку АСЕ Бухарест. з більше 20 років міжнародного досвіду в області ділового адміністрування наш факультет є одним з провідних гравців на ринку румунський MBA з 4,000+ випускників у великих компаніях, Для своєї виняткової міжнародної impactc і участі в Бухарест бізнес-школа була нагороджена відзнакою "3 Palmes" по Eduniversal в 2014 році. Наш факультет має тривалий і плідну співпрацю з uOttawa (Telfer школа менеджменту) і CNAM Парижі.

Румунських вчителів пройшли навчання в цих престижних зарубіжних університетах і постійно вдосконалюють свої методи навчання, пропонуючи студентам освітні послуги за найвищими академічним стандартам.

Оскільки обидва наших програм MBA, румунсько-канадське і румуно-французький (колишній INDE), були розроблені за допомогою наших міжнародних партнерів, вони постійно оновлюються, щоб дотримуватися стандартів і специфічність канадських і французьких програм.

Міжнародний курікулум, строгий відбір і оцінка професор, недавня біографія і сучасні методи навчання є ключовими елементами наших програм подвійного диплому.

Рейтинги і нагороди

Навіть якщо Бухарест бізнес-школа була заснована в 2014 році в якості післявузівської факультету Бухарестського університету економічних досліджень його 2 програми МВА мають більш ніж 20-річний досвід і більше 5000 випускників.

Програма румунсько-канадське MBA пропонує подвійну форму диплом ASE Бухарест і uOttawa (Тельфер школа менеджменту), Ця програма ідентична з канадської однієї і щороку навчальний план оновлюється, щоб охопити найбільш цікаві теми для бізнес-середовища.

Програма румуно-французький MBA розроблена з CNAM Париж а також пропонує подвійний диплом від ASE і французького партнера. Ця програма має класичний - в дії - форму навчання і нововведених гібридний MBA зосереджена навколо сучасної платформи електронного навчання.

Наші партнери AMBA (Асоціація МВА) акредитовані для програм МВА і пропонують високу якість освітніх послуг для Північної Америки і Західної Європи підходів. У 2014 році в Бухаресті бізнес-школа отримала 3 Palmes від Excellence Award від Eduniversal як визнання для своєї міжнародної діяльності, піклуватися про потреби наших студентів і сучасних навчальних програм. Бухарест Бізнес-школа членом CEEMAN (розвитку менеджменту Центральної та Східної Європи) і, протягом останніх років, його програми, як згрібають Програми MBA топ доступні в Румунії, обидві програми акредитований Міністерством освіти румунського і диплом, виданий Бухарестського університету економічних досліджень прийнято у всіх європейських, північноамериканських країн і багато іншого.

Кампус і Послуги

Бізнес-школа Бухарест розміщується в недавно відреставрованому історичному будинку центрі Бухареста зі станом системи захисту мистецтва землетрусу.

Програма MBA румунсько-канадське імущі 2 сучасні ексклюзивні аудиторіях, один ексклюзивний ІТ-лабораторія і 4 навчальних кабінетів, надаючи студентам всі умови для відмінного навчання. Номери були розроблені з досвідом канадських партнерів і дотепністю установчому від CIDA (Канадське агентство з міжнародного розвитку).

Програма румуно-французький MBA має 2 лекційні зали, один IT-лабораторії та два індивідуальних / кабінетів в комплекті з ІТ і підтримкою мультимедіа.

Всі студенти МВА мають доступ до бібліотеки BBS з більш ніж 20.000 назв англійською і французькою мовами, які охоплюють усі курси. BBS оновлює колекцію книг щороку на основі рекомендації румунських і іноземних професорів володіння.

Корпоративні партнери

З більш ніж 5000 випускників у великих румунських і міжнародних компаній, що працюють на місцевому ринку, як посли програми Bucharest Business School має відмінну репутацію від 20-річного досвіду.

Присутність членів випускників в цих компаніях не тільки дає ББС суттєва перевага перед конкурентами в наборі майбутніх студентів бушель також полегшує спільну роботу над програмами студентської практики, знаходячи стажування позиції і організації міні-ярмарки вакансій.

Будучи однією з перших програм МВА, доступних в Румунії на початку 90-х років, коли новий місцевий бізнес-клас був визначений в поєднанні зі стійкістю програм протягом багатьох років були основними стовпами, на яких були побудовані великі відносини з компаніями, НУО, державних установ, професійних організацій і представники дипломатії.

Розташування

  • Bucharest

    2-2A Calea Grivitei 010731, 1st District , , Bucharest

    Запитання