Keystone logo
Bournemouth University

Bournemouth University

Bournemouth University

Введення

Наше бачення

Наше бачення - бути визнаним у всьому світі як провідний університет для надихаючого навчання, просування знань та збагачення суспільства шляхом злиття освіти, досліджень та практики.

Наша мета

Наша мета в BU - надихати на навчання, розвивати знання та збагачувати суспільство. Ми будемо:

 • Надихайте навчання для наших студентів та співробітників, а також у наших широких громадах
 • Розвивайте знання на практиці та професіях та наших академічних галузях
 • Збагачуйте суспільство через освіту, вплив наших досліджень та наш внесок у глобальні виклики.

Наші цінності

Наші цінності - це досконалість, інклюзивність, креативність та відповідальність:

Досконалості

Ми прагнемо до досконалості у всьому, що робимо.

Інклюзивність

Ми цінуємо та поважаємо різноманітність і робимо так, щоб ми були інклюзивними.

Творчість

Ми творчі, новаторські та створюємо рішення проблем.

Відповідальність

Ми беремо на себе відповідальність за вплив наших дій та зосереджуємо свою діяльність як спільноти, що навчається, на позитивний внесок у суспільство.

Незалежно від того, що підготував для вас час із нами, це буде захоплююча подорож - від зустрічі з друзями на все життя в залах, до вашого досвіду проживання, вивчення місцевості чи приєднання до клубу чи товариства. Дізнайтесь більше про те, що може запропонувати життя у BU.

Статистика

Наші нагороди

Бронзова премія «Афіна ЛЕБІДЬ».

У травні 2019 року BU було нагороджено бронзовою нагородою Athena SWAN на знак визнання наших досягнень і відданості покращенню гендерної рівності у вищій освіті. Премія Athena SWAN, яка спочатку охоплювала жінок, що працюють у галузі науки, техніки, техніки, математики та медицини (STEMM), була розширена в 2015 році, щоб відзначити роботу, виконану як у STEMM, так і в галузі мистецтва, гуманітарних, соціальних наук, бізнесу та права (AHSSBL) та ширше розглянути питання гендерної рівності для всього академічного та професійного та допоміжного персоналу, а також студентів. Саме за новим статутом БУ отримав акредитацію.

Успішне подання BU на бронзову нагороду відповідає нашим зобов’язанням прагнути до гендерної культури в університеті. Ми зосереджуємось на переході від центрального до місцевого впровадження, впроваджуючи принципи Хартії SWAN у факультети/послуги та підтримуючи всі відділи для отримання нагород SWAN. Основними цілями є підвищення представленості жінок на вищих академічних посадах, підтримка та заохочення гнучкого та дружнього для сім’ї робочого середовища для всього персоналу та забезпечення гендерної рівності в університеті.

Наступні кафедри також мають відомчу бронзову нагороду Athena SWAN:

 • Кафедра психології
 • Кафедра медіапродукції
 • Кафедра біоресурсів і природокористування

QAA

У 2013 році ми стали першим університетом Великобританії, який отримав статус «похвалений» за якість наших можливостей навчання. Статус, наданий QAA (Агентством із забезпечення якості вищої освіти), визнає багато способів, якими ми надаємо студентам можливість досягти успіху. QAA розглядав багато різних способів підтримки наших студентів, включаючи якість навчання, яку вони отримують, академічну підтримку, ресурси, такі як бібліотеки та ІТ-обладнання, а також загальну доступну підтримку.

Нагорода за досконалість HR у дослідженні

З 2013 року BU присуджує нагороду Європейської комісії за досконалість кадрів у галузі досліджень. Нагорода демонструє прихильність BU узгодити процес і практику з Конкордатом Великобританії для підтримки кар’єрного розвитку дослідників і, отже, покращення умов роботи та розвитку кар’єри для дослідницького персоналу.

Ювілейна премія Королеви

У 2012 році ми були нагороджені ювілейною премією королеви на знак визнання нашого внеску у провідну світову досконалість і новаторську розробку комп’ютерної анімації. Ювілейні премії Королеви є частиною національної системи відзнак і є найпрестижнішими нагородами в освіті Великобританії. Нагорода відзначає наш Національний центр комп’ютерної анімації (NCCA), що базується в Медіа-школі, який з 1989 року займає лідируючі позиції в області освіти та досліджень комп’ютерної анімації.

Кам'яна стіна

Ми стали чемпіоном Stonewall Diversity через прихильність BU бути інклюзивною організацією. Членство в Stonewall надає університету інструменти для застосування стратегічного та структурованого підходу до ініціатив щодо рівності ЛГБТ у всьому світі. Дізнайтеся більше про Stonewall.

Платинова премія EcoCampus

Наша Platinum Award EcoCampus — це найвища нагорода, яку ми можемо досягти, яка демонструє досконалість у сфері стійкості. Ми є одним із лише 16 університетів, які отримали цю нагороду разом із сертифікацією ISO14001. Це демонструє нашу прихильність до навколишнього середовища та визнає наші екологічні практики, процедури та системи управління. Щоб досягти платинового стандарту, наша система екологічного менеджменту мала бути найвищою. Аудиторів особливо вразили зусилля, вкладені в впровадження нашої системи менеджменту, а також рівень, на якому стійкість закладена у стратегічний напрям університету. Ми продовжуватимемо працювати над мінімізацією нашого негативного впливу на навколишнє середовище як установа та максимізувати позитивний вплив, який ми можемо мати через навчання та дослідження.

Університет справедливої торгівлі

BU отримав статус «Університету справедливої торгівлі» у 2006 році; Зараз у Великобританії налічується понад 170 університетів і коледжів Fairtrade, і багато інших працюють над досягненням статусу, і це демонструє детальну прихильність, яку ми взяли на підтримку споживання продуктів Fairtrade. Дізнайтеся більше про наш статус Fairtrade.

Інші нагороди

Час змінити організаційну обіцянку

У 2011 році ми підписали «Час змінювати роботодавця». Це програма, яка спрямована на подолання стигми та дискримінації щодо психічного здоров’я, особливо на робочому місці.

Хартія уважного роботодавця

Ми підписали цю хартію у 2010 році і серйозно ставимося до наших зобов’язань як роботодавця, який позитивно ставиться до психічного здоров’я. Приєднавшись до цієї схеми, ми продемонстрували нашу відкриту та доступну політику та показали, що цінуємо внесок кожного з наших співробітників.

Роботодавець з інвалідністю

Це знак якості, якого ми отримали у 2019 році. Його присуджує Департамент праці та пенсійного забезпечення за нашу позитивну прихильність до працевлаштування, утримання, навчання та кар’єрного розвитку працівників з інвалідністю.

  Прийом

  Щоб навчатися у нас на бакалавраті, вам потрібно відповідати певним критеріям. Кожен курс має власні вимоги до вступу, тому перегляньте наші сторінки курсу. Ви побачите загальні бали тарифу UCAS, необхідні для курсу, а також детальну інформацію про те, як отримати бали; наприклад, з трьох рівнів A або еквіваленту разом із вимогами GCSE.

  Як працює тариф UCAS

  Тарифні бали UCAS розраховуються на основі типу вашої кваліфікації та рівня або рівня, який ви досягли. Наприклад – для тих, хто подає заявку на навчання на курсах бакалавра у вересні 2021 року – за кожну оцінку A, яку ви отримаєте на рівні A, ви отримаєте 48 тарифних балів UCAS (еквівалент PPP у BTEC Extended Diploma), а за кожну оцінку B оцінку ви отримуєте 40 балів (і так далі). Повну інформацію про систему тарифних балів можна знайти на сайті UCAS.

  Зверніть увагу, що BU не приймає еквівалентні тарифні бали UCAS для міжнародного бакалавра – дивіться таблицю тарифів нижче. Ми також можемо вказати, що вам потрібні певні оцінки, досвід чи вивчення обов’язкових предметів як частина вимоги для вступу на певний курс.

  Статистика випускників

  Розташування

  • Wallisdown

   Wallisdown Road, BH12 5HH, Wallisdown

   Запитання