Boston University Questrom School of Business

Boston University Questrom School of Business

Boston University Questrom School of Business

Введення

У Boston University Questrom School of Business ми щодня трансформуємось. Ми переробляємо існуючі програми, створюємо нові та шукаємо нові способи розширити досвід наших студентів, щоб переконатись, що вони здобувають цінні навички, розуміння та зв’язки з нашої енергійної спільноти та входять до робочої сили як високоефективні лідери.

У Questrom інновації справді означають натхнення. Ми не робимо змін просто заради змін. Ми вдосконалюємо освіту, яку ми надаємо своїм студентам, та революціонізуємо практику управління завдяки дослідженням нашого факультету. Ми віримо у іскровиділення інновацій, які перевизначають.

Ми займаємо унікальну позицію в бізнес-освіті, і ми прагнемо досконалості у всьому, що робимо. Ми є частиною одного з провідних світових дослідницьких університетів у міжнародному місті, відомому своїми інноваціями.

Ми готуємо інноваційних та етичних лідерів, які розуміють вплив бізнесу на суспільство та створюють цінність для світу. Наші студенти розуміють організаційні системи, життєво важливу роль керівництва та сили, що трансформують світову економіку. Ми генеруємо наукові знання та розуміння, які вдосконалюють практику управління завдяки нашим дослідженням, викладанню та залученню громади. Ми дуже серйозно ставимося до нашого зобов'язання надати вам освітній досвід, який дає відповідального та чуйного світового лідера, який позитивно впливає на працівників, клієнтів, власників та громади, де ви працюєте.

У Questrom ми зосереджуємось на забезпеченні виняткових результатів для вас, як у класі, так і за його межами. Наш сильний факультет включає видатних науковців, динамічних викладачів та досвідчених практиків із реального світу зі світу бізнесу. Наші навчальні програми суворі та вимогливі, оскільки ви перевіряєте свої інтелектуальні, міжособистісні навички та навички прийняття рішень. Наші студенти приїжджають сюди з усього світу, забезпечуючи різноманітний освітній та культурний досвід та досвід роботи. Місто Бостона забезпечує видатний фон як провідний центр високих технологій, охорони здоров'я та підприємництва.

Розташування

Розташування
  • Commonwealth Avenue,595, 02215, Boston

Запитання