Keystone logo
BMI Business School Istanbul

BMI Business School Istanbul

BMI Business School Istanbul

Введення

BMI у своїх освітніх програмах гармонізує академічні/теоретичні знання з практичним досвідом ділового світу та далекоглядною точкою зору успішних керівників і лідерів. Таким чином, це дає змогу учасникам розширити свої перспективи, переглянути свої бізнес-підходи та покращити своє розуміння менеджменту. В корпорації з провідними університетами, установами та тренерами, а також із надихаючими бізнес-менеджерами, консультантами та керівниками, BMI уважно стежить за потребами в навчанні ділового світу та надає програми навчання та розвитку, які відповідають сьогоднішнім і майбутнім потребам окремих осіб та організацій.

BMI має чотири основні підрозділи та вісім академічних підрозділів для сегментації своїх програм, щоб забезпечити правильні рішення для конкретних потреб у навчанні та розвитку. Чотири основні підрозділи наших послуг з навчання та розвитку:

  • Відкрита платформа (відкрита реєстрація / короткострокові курси спеціалізації)
  • Executive Education (програми розвитку для керівників середнього та вищого рівня)
  • Саміт і конференції (C-Summit Series & Conferences and Meetings)
  • Індивідуальні/корпоративні програми (індивідуальні рішення для організацій)

Досвід і ноу-хау

Заснована в 2004 році, BMI є унікальною бізнес-школою в Туреччині, яка діє як міст між академічним світом і діловим світом. З моменту свого заснування BMI розробив понад 700 програм у партнерстві з понад 10 провідними університетами, що дозволяє професіоналам розвивати свою кар’єру. Сьогодні випускники понад 12 000 людей досягли успіху в різних сферах знань і менеджменту, беручи участь у відкритих програмах BMI та навчальних програмах для керівників.

Понад 15 років BMI надавав спеціально розроблені спеціальні програми для різноманітних організацій і сприяв їхньому успіху та стабільності з часом. До цього часу ми надали послуги з навчання та розвитку для більш ніж 600 різних компаній і виконали понад 8000 днів професійного навчання та розвитку.

Корпоративні / індивідуальні програми

BMI, ґрунтуючись на глибокому ноу-хау та досвіді, який BMI здобув завдяки відкритій платформі, навчанню керівників і управлінським конференціям, надає індивідуальні програми організаційного розвитку для корпорацій і компаній у співпраці з провідними університетами, польовими експертами та керівниками вищої ланки з діловий світ.

BMI розробляє та виконує індивідуальні програми навчання та розвитку, які спрямовані на надання передових рішень для конкретних потреб організацій у навчанні та сприяють їхньому успіху та стабільності. Він пропонує рішення з різних тем, сегментованих у восьми різних академічних розділах, використовуючи різні методи навчання та навчання.

Розташування

  • Istanbul

    Gazi Umur Pasa Sk. No. 31, 34349, Istanbul

Запитання